Celý 824. díl Ordinace: Ota Kovář je vyhozen z nemocnice! Kdo nakonec usedá na jeho místo?

Aktualizováno 07.07.2018

Ordinace: 824. díl, Ota Kovář opouští nemocnici
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Druhá šance? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 824. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Vyšetřování Hugova zmizení se rozjíždí naplno. Policista Janák naznačí, že by za tím mohl být někdo ze Švarcových. Hugo mezitím bloudí v lese a nebude daleko od napadení divočáky! Heluš šílí strachy a po nemocnici všude rozlepuje plakáty s Hugovou fotkou. Když se najde stopa - Hugova kšiltovka u lesa, dá se policií okamžitě dohromady pátrací tým, jehož součástí jsou i Bobo s Milanem. Na pomoc jim přijdou i ti, o kterých by to vskutku nečekali - Kolečko a další lidé z Mraveniště. Když jde o dítě, jdou spory stranou a celé situace je zase smiřuje. Huga ale nenajdou, Bobo přemluví bráchu, aby se s ním vrátil do lesa a Huga dál hledal. Při tom si ale zraní kotník a Milan ho musí nést zpátky, což bratry opět sblíží. U Mraveniště si pokecají a navzájem odpustí. Hugo, který tam také našel cestu a schoval se v kurníku, je slyší a je šťastný z toho, že se usmířili. Ze skrýše vyleze a mile všechny překvapí. Utekl, protože už se nemohl koukat na to, jak se nesnášejí. A teď jsou všichni smířeni.

Zdroj: Nova.cz

Eduard Valšík ráno na poradě oficiálně oznámí, že odvolal Kováře z postu primáře. Zatím bude řídit oddělení sám, než jmenuje nového. Všichni jsou v šoku. Jen Mára se tetelí a těší se, že primariát má v kapse. Ale Eda mu vypálí rybník, když prozatímním primářem jmenuje Davida Suchého. Márovi snad prvně v životě dojdou slova a vzteky odejde. Následně zuří a Edovi vyhrožuje, že zveřejní flešku se zprávu, která zničí jeho i jeho dceru. Ten mu nevěří, že by byl tak podlý, aby potopil i Terezu, ale Mára mu oznámí, že se nezastaví před ničím a Tereza překážkou opravdu není. Valšík tak definitivně kapituluje, odvolá své rozhodnutí ohledně Suchého a jmenuje Máru. Všichni jsou v ještě větším šoku, nikdo nechápe, co se stalo. Běla se pak doma s Edou kvůli tomu pohádá. Je zničený nemá žádné zastání, nikdo tomu nerozumí. Jediný, komu se svěří, je Jindřich.

Zdroj: Nova.cz

Nemocnice se loučí s Kovářem! Rozloučí se Ordinace i s Martinem Stránským? Odpověď
Nemocnice se loučí s Kovářem! Rozloučí se Ordinace i s Martinem Stránským? Odpověď

Květě přijde upomínka za dluh, protože jí neodešla pravidelná splátka. Je už i tak je na nervy z odchodu Jonáše za Denisou, kterou nenávidí. Zhroutí se a pohádá s Vilíkem, který se ji marně snaží přesvědčit, že by měla minulost konečně hodit za hlavu. Do toho se s Denisou skamarádí i Františka a začne za ni doma orodovat, mámě vyčítat, proč ji nemá ráda, když je tak fajn. To už Květa vyteče a dceři řekne krutou pravdu o jejím záletném tatínkovi. Františka je v šoku a Vilík taky, že zašla tak daleko. Květa toho později lituje, ale je pozdě. Vilík se pak snaží přemluvit Jonáše, aby se s mámou smířil, ten však dál odmítá. Denisa to uslyší, jak je na tom Květa mizerně, a chce udělat gesto dobré vůle, zajde za ní a nabídne jí, že jí část peněz z prodeje bytu přeci jen pošle. Květa ji ale nemůže ani vidět, jen zuří a div ji ze sesterny nevynese v zubech. Následuje další hádka s Vilíkem a Květa je na dně. Když se trochu vzchopí, jde se Vilíkovi krásně omluvit, usmíří se. Od Denisy ale dál nic nechce.
 

824. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Druhá šance" jste v TV mohli vidět 7. června 2018

Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!
Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!

ČERVEN V ORDINACI: Zoufalé zmizení, osudné zranění, hluboké ztráty, milostné zvraty, nové životy a letní pauza
ČERVEN V ORDINACI: Zoufalé zmizení, osudné zranění, hluboké ztráty, milostné zvraty, nové životy a letní pauzaSimona Krainová promluvila o intimních scénách v Ordinaci: Pavla jsem kopla mezi nohy!