NATÁČENÍ SVATBY Čestmíra a Aleny z Ordinace: Rychlý v trenkách před 50 lidmi! Ještěže bylo... VIDEO

Aktualizováno 30.08.2018


Svatba Čestmíra a Aleny se v Ordinaci nezadržitelně blíží, a to s pořádným překvapením a několika trabli. A takové bylo i natáčení životního okamžiku. Herci se na place rozhodně nenudili! To musíte vidět.

Přehrát poslední díl


Uzavření sňatku je vždy velká věc. Den D Aleny Rytířové a Čestmíra Mázla se ponese ve vtipném duchu a o zvraty nebude nouze. Podobně dopadlo i samotné natáčení. O zábavu se všem přítomným postaral statný hřebec, a tím tentokrát nemyslíme žádného herce ale skutečného koně. Přítomné bavil i Miroslav Etzler coby Karel Rytíř, tedy zvířátko číslo dvě, jak ho Rychlý s Badinkovou pojmenovali a také sám představitel Čestmíra. Ten předvedl scénářem předepsanou promenádu ve spodním prádle! „Je to moc hezký pocit. Zkuste to někdy, vezměte si trenky a běžte před padesát lidí! Naštěstí nebyla zima,“ popisuje s úsměvem Petr Rychlý pocity při natáčení v trenkách. Podívaná to ale byla a pro diváky Ordinace bude výtečná! :-)


Víc než pěkný pohled na pozadí svého kolegy si seriálová nevěsta pochvalovala jinou část těla. Michaelu Badinkovou zaujaly Rychlého nohy, konkrétně jeho originální ponožky! Ostatně s oblečením měla své milé peripetie i ona. „Byli jsme ve svatebním studiu, kde jsme zkoušeli minimálně tak deset šatů. Ale jsem velmi spokojená,“ usmívala se představitelka Aleny Rytířové, která musela do pohádkových šatů vměstnat i fiktivní devítiměsíční těhotenské břicho.

Rytíř v brnění, Mázl bez kalhot a trable u oltáře! SVATBA Aleny a Čestmíra v ohrožení
Rytíř v brnění, Mázl bez kalhot a trable u oltáře! SVATBA Aleny a Čestmíra v ohrožení

O poněkud kuriózní moment se ještě postaral už zmíněný hřebec, na kterém do kaple přijede Rytíř jako rytíř, chápete ne? :-) Ořovi se však o pauze mezi obrazy zachtělo na toaletu a k vykonání své potřeby si vybral koberec na podlaze honosné kaple. Rekvizitáři ho čistí možná ještě teď. Ale tak příroda je příroda. Přítomné to pobavilo a natáčení si užívali, teda až na pár momentů. Se slzami v očích vám je poví Miroslav Etzler sám. A nejen o tom všem v reportáži!

Svatbu, o jejímž pořadí se hodně diskutuje, s Mázlem bez kalhot, Rytířem v brnění a nádhernou nevěstou s bubínkem si nemůžete nechat ujít! Zda pod vlivem všeho nečekaného si svatebčané nakonec poví "ANO", to už sledujte 14. června od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Bibi z Ordinace v ohrožení života! Osudové zranění 
Bibi z Ordinace v ohrožení života! Osudové zranění 

Z nového dílu Ordinace: Eduardovi na stole přistane nečekaná výpověď! Od koho?
Z nového dílu Ordinace: Eduardovi na stole přistane nečekaná výpověď! Od koho?

Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!
Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!

Nová posila Ordinace v ohrožení! Ze seriálové nemocnice musel nováček okamžitě do té skutečné. VIDEO
Nová posila Ordinace v ohrožení! Ze seriálové nemocnice musel nováček okamžitě do té skutečné. VIDEO