Bibi z Ordinace v ohrožení života! Osudové zranění 

Aktualizováno 08.07.2018

Ordinace: Bibi v nebezpečí při záchranné akci - 32
Zdroj: Archiv TV Nova

Na dně šachty zraněné dítě, nebezpečné plyny, úzký prostor pro vstup a odhodlaná Bibi. Tato záchranná akce se pro ni stane nebezpečnou a osudovou! Marek s Vojtou budou šílet i jednat... Zjistěte více.

Přehrát poslední díl


V objektu bývalé textilky spadne do úzké šachty malé dítě. Zachránit ho může technika, nebo drobný záchranář. Na místo nehody, kde už zasahují hasiči, přijíždí jako první z erzety Bibi. Zatímco hasiči jsou bez techniky bezmocní, drobounká Bibi jedná. Není totiž moc času, na dně šachty je zřejmě nebezpečný kysličník uhličitý, každá minuta je tak drahá. Bibi úzkým otvorem může projít a spouští se tak dolů, následně se po ní slehne zem. Přestane se ozývat.


Marek o zásahu ví, a jelikož je po noční službě, tak s Bibi nevyrazil. Tuší však trable a jde se před odchodem domů na dispečink ujistit, že je vše v pořádku. A jelikož není, jede okamžitě na místo, kde už jen zoufale volá do šachty, bez odezvy.


Chvíli po Markovi přijíždí na místo i Vojta a dozvídá se špatné zprávy, Bibi se naposledy hlásila před deseti minutami. Následné chvíle jsou pro ně oba nekonečné, tento okamžik plný strachu změní mnohé. 

Bibi se ze šachty nakonec opět dostane, vyhráno ale nemá, zkolabuje totiž druh den! Tato záchranná akce jim změní životy. Co se odehraje, to už sledujte tento týden 12. června v úterním 825. díle Ordinace v růžové zahradě 2, ve 20:20 na TV Nova.
 

Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne
Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne

Rytíř v brnění, Mázl bez kalhot a trable u oltáře! SVATBA Aleny a Čestmíra v ohrožení
Rytíř v brnění, Mázl bez kalhot a trable u oltáře! SVATBA Aleny a Čestmíra v ohrožení

Nemocnice se loučí s Kovářem! Rozloučí se Ordinace i s Martinem Stránským? Odpověď
Nemocnice se loučí s Kovářem! Rozloučí se Ordinace i s Martinem Stránským? Odpověď 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?