VIDEO: Miluju tě! Vyrazí Marek Bibi dech a znovu ji šokuje zásadním krokem

Aktualizováno 11.07.2018


Bibi riskuje život, když zachraňuje dítě z šachty. Zraní se a kolabuje! Během těchto dramatických momentů si Marek uvědomuje, jak moc mu na ní záleží. Ujasní si konečně své city a otevřeně o nich prvně promluví. Následuje rozhodnutí, které mu změní život! Podívejte se, co přinese úterní díl.

Přehrát poslední díl

 

Když se Bibi při nebezpečném a náročném výjezdu se záchrankou přiotráví v šachtě, Vojta i Marek si prožijí velký strach. Zdá se ale, že dramatická záchrana dítěte upevní především manželství Bibi s Vojtou. Inna pak dá Markovi najevo, že by měl jednou provždy zmizet z jejich života. Marek si její slova vezme k srdci a poté, co Bibi vyzná lásku se slovy, že odjede, když si to bude přát, aby jim nekomplikoval život, podá Eduardovi okamžitou výpověď! Bibi mu jeho odchod z Kamenice totiž odsouhlasí. A dají si sbohem... Je to definitivní konec těchto dvou? Rozloučí se seriál Ordinace s Markem?

POSLEDNÍ ORDINACE PŘED PAUZOU: Co se bude dít?
POSLEDNÍ ORDINACE PŘED PAUZOU: Co se bude dít?

Po nuceném odchodu Oty Kováře si vyhřáté místečko primáře chirurgie zvelebuje Leoš Mára, i když je na tomto postu jen prozatimně. Eduard chce totiž vyhlásit oficiální výběrové řízení, což se sebestřednému doktorovi nelíbí a ostře na něj tlačí, aby mu post primáře chirurgie přiklepl okamžitě, bez výběru a definitivně. Lékaři jsou z jeho povýšení nešťastní, neboť s ním zažili mnoho svízelů při jeho posledním kralování, které skončilo předávkováním kokainem. Márovi je to fuk, touží po moci a tu by si rád upevnil černým koněm, kterého vidí v Petrovi Hanákovi. Dovolí to, nebo bude donucen být jeho pravou rukou? Na to vše už odpoví 825. díl Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 12. června. Divákům by neměl ujít, neboť je předposledním dílem před tradiční prázdninovou pauzou a odehrají se v něm klíčové momenty.
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Bibi z Ordinace v ohrožení života! Osudové zranění 
Bibi z Ordinace v ohrožení života! Osudové zranění 

NATÁČENÍ SVATBY Čestmíra a Aleny z Ordinace: Rychlý v trenkách před 50 lidmi! Ještěže bylo... VIDEO
NATÁČENÍ SVATBY Čestmíra a Aleny z Ordinace: Rychlý v trenkách před 50 lidmi! Ještěže bylo... VIDEO

ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Zfetovaného Máru málem vyklopili!
ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Zfetovaného Máru málem vyklopili!