Celý 825. díl Ordinace: Marek vyznal Bibi lásku a podal výpověď! Ota nastupuje do Růžovky

Aktualizováno 12.07.2018

Ordinace: Marek Doležal
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zelená skákavá potvora? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 825. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDEKdyž se Bibi při komplikovaném výjezdu se záchrankou přiotráví v šachtě kysličníkem uhličitým, Vojta i Marek si prožijí velký strach. Zdá se ale, že dramatická záchrana dítěte upevnila především manželství Bibi s Vojtou. Inna dá Markovi najevo, že by měl jednou provždy zmizet z jejich života. Marek si její slova vezme k srdci. Zajde za Bibi a řekne jí, že ji miluje! A pokud mu lásku nemůže opětovat, navždy zmizí. Bibi je jeho vyznáním zaskočená, ale odchod mu posvětí. Marek tak podává Eduardovi okamžitou výpověď!

Poslední díl Ordinace před létem! Končí Marek nadobro? Odpověď
Poslední díl Ordinace před létem! Končí Marek nadobro? Odpověď


Bobo Švarc v mírné opilosti slíbí Kolečkovi, že mu zpětně prodá Mraveniště. Po vystřízlivění si to však rozmyslí a s bráchou plánuje další trik, jak se ze slibu vykroutit. Ale pokus podplatit ekology nevyjde – naopak objev vzácné rosničky do budoucna vyloučí stavbu chemičky v dané lokalitě a Bobo pozemky i s Mraveništěm ještě rád prodává Vavřincovi Kolečkovi zpátky. A všichni jsou šťastní. 

Hanák stále prožívá krizi po smrti Andreji, v práci Márovi jasně naznačí, že nebude jeho černým koněm, s kamarádem Otou Kovářem ale odmítne jít na pivo, ještě se s ním nedokáže zcela přátelit, bolest je moc velká. Dokáže však odpustit Martině Kaiserové, kvůli které se Andrea vrhla pod kulku a nabídne jí do budoucna pomoc.

Mezi Eduardem a Bělou se prohlubuje napětí. Běla totiž nechápe, proč ve všem ustupuje parchantovi Márovi. Eduarda potěší, že Běla nabídne místo v Růžovce Otovi Kovářovi, ale se svým problém s vyděračným Márou se jí svěřit stále nedokáže. Mára si mezitím upevňuje pozici na oddělení a dál ostře tlačí na Edu, aby ho okamžitě jmenoval primářem chirurgie bez výběrového řízení.

 

825. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Zelená skákavá potvora" jste v TV mohli vidět 12. června 2018


MAREK, BIBI, VOJTA: Čím brzy skončí milostný spletenec této trojice? Jedna z možností se stane
MAREK, BIBI, VOJTA: Čím brzy skončí milostný spletenec této trojice? Jedna z možností se stane

POSLEDNÍ ORDINACE PŘED PAUZOU: Co se bude dít?
POSLEDNÍ ORDINACE PŘED PAUZOU: Co se bude dít?

NATÁČENÍ SVATBY Čestmíra a Aleny z Ordinace: Rychlý v trenkách před 50 lidmi! Ještěže bylo... VIDEO
NATÁČENÍ SVATBY Čestmíra a Aleny z Ordinace: Rychlý v trenkách před 50 lidmi! Ještěže bylo... VIDEO
Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?