Poslední díl Ordinace před létem! Končí Marek nadobro? Odpověď

Aktualizováno 12.07.2018

Ordinace: Marek Doležal
Zdroj: Archiv TV Nova

Záchranář Marek Doležal podal okamžitou výpověď. Došlo mu, že je na čase přestat ničit život sobě, Bibi, Vojtovi i Inně. Vyznal Bibi lásku s tím, že pokud mu ji skutečně nemůže opětovat, tak navždy zmizí. A ona ho nechala jít! Co s ním bude, opravdu odjede? Rozloučí se tak Ordinace s pohledným doktorem?

Přehrát poslední díl

 

Prožil si velký strach o Bibi a došlo mu, že ona je jeho životní láskou. „Miluju tě a chtěl bych být s tebou,“ vyznal se před ní konečně ze svých citů. Příliš pozdě ale, zaskočená Bibi ho odmítla se slovy, že je vdaná za Vojtu. „Já vím, jenom bych vám to tu komplikoval, a proto sem se rozhod, že odejdu někam do jinýho města. Prostě stačí, abys kývla, a už se nikdy neuvidíme," zaznělo z jeho úst. A Bibi přikývla. Marek následně podal Eduardovi okamžitou výpověď a ten ji přijal. Co tedy bude dál?

Marek se v novém díle a zároveň posledním před tradiční prázdninovou pauzou sbalí, koupí si lístek na autobus a usedne do něj. S těžkým srdcem bude z okna pozorovat pomalu se vzdalující krásy Kamenice. Autobus však náhle prudce zastaví! Důvod Markovi navždy změní život... Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se s ním neloučí, ani Kamenice. Co se stane, na to si už diváci musí počkat a dívat se na 826. díl ve čtvrtek 14. června. Bude to stát za to!


Celý 825. díl Ordinace: Marek vyznal Bibi lásku a podal výpověď! Ota nastupuje do Růžovky
Celý 825. díl Ordinace: Marek vyznal Bibi lásku a podal výpověď! Ota nastupuje do Růžovky

Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne
Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne

MAREK, BIBI, VOJTA: Čím brzy skončí milostný spletenec této trojice? Jedna z možností se stane
MAREK, BIBI, VOJTA: Čím brzy skončí milostný spletenec této trojice? Jedna z možností se stane

Svaly, rány a pot Štěpána Benoniho ze ZÁKULISÍ: V ringu čelil profíkovi boxerovi! Sex appeal u toho ale neztratil, ba naopak
Svaly, rány a pot Štěpána Benoniho ze ZÁKULISÍ: V ringu čelil profíkovi boxerovi! Sex appeal u toho ale neztratil, ba naopak


 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?