Leoš Mára otcem v nové sezoně Ordinace! Změní ho to?

Aktualizováno 10.09.2018

Ordinace: Tereza s dcerou Alžbětou a Leošem Márou
Zdroj: Archiv TV Nova

Jde si za svým nehledě na nikoho, takový je parchant Leoš Mára, kterého jen máloco dokáže obměkčit. Po boku má submisivní Terezu, o kterou se sice hezky stará, protože ji ale využívá. Jestli k ní chová alespoň kousek citu, se teprve ukáže. Jeho loutka v boji proti řediteli nemocnice je totiž těhotná. Jak s ním role táty zamává?

Přehrát poslední díl

 

Tereza Benešová oznámila rodině, že s vyděračným grázlem, který jim ničí život, čeká dítě. Nemůže ho proto jít udat na policii, vlastně ani sebe v tomto požehnaném stavu. Chyba, při které zabila pacientku, tak nadále zůstává zbraní v rukách Leoše Máry, který ji využívá při vydírání ředitele nemocnice. I když se posledně proti útlaku Terezin otec Eduard Valšík postavil na zadní, je mu to nyní prd platné, přeci nepošle do vězení těhotnou dceru a Mára si toho je dobře vědom. A tak Eda dělá, co Mára káže.


O Terezu se Mára stará hezky, má od něj vše, co potřebuje, je na ni hodný, ochraňuje ji, povzbuzuje, zvedá sebevědomí. Prostě dokonalý partner, bohužel se skrytým vroubkem, činí tak jen pro své blaho, aby díky ní držel v šachu jejího tátu. A svou schopnou argumentací a manipulací Terezu vždy nějak uklidní, vše jí vyvrátí, přeci by její rodině nikdy neublížil, je to jen taková hra o novou pozici, jak jeho slova často zní. Možná naivní Tereza jednou prozře, o to trpčí to pro ni bude. Vše ale může změnit miminko. Tereza čeká Márovo dítě, vůči kterému on nemůže cítit žádnou zášť. Je to jeho krev, která míří na tento svět, jeho spřízněná dušička. Je sice brzy polemizovat o tom, zda se ze záporáka najednou stane klaďas, ale pojďme to zkusit. Troufnete si odhadnout, zda dítě Máru začne měnit k lepšímu?Zdroj: Archiv TV Nova

Co přinesou nové díly Ordinace po prázdninách? ODHALENÍ
Co přinesou nové díly Ordinace po prázdninách? ODHALENÍ

„Když vidím Máru, začínám se osypávat!“ Kdo je autorem této a dalších HLÁŠEK z dílu Ordinace? TEST
„Když vidím Máru, začínám se osypávat!“ Kdo je autorem této a dalších HLÁŠEK z dílu Ordinace? TEST

ZPOVĚĎ ZOUBKOVÉ: V Ordinaci hraje se svými rodiči. A pro ztrápenou Terezu má řešení. VIDEO
ZPOVĚĎ ZOUBKOVÉ: V Ordinaci hraje se svými rodiči. A pro ztrápenou Terezu má řešení. VIDEO

(Ne)posmrtný život Andrey: Klára Cibulková přiznává, Ordinace už jí chybí! A co Radim?
(Ne)posmrtný život Andrey: Klára Cibulková přiznává, Ordinace už jí chybí! A co Radim?

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?