MARIKA ZPĚT V ORDINACI: Citové zvraty a zásahy do životů. Růžičková odhaluje, co ji čeká

Aktualizováno 22.07.2018


V nové sezoně Ordinace v růžové zahradě 2, hned po prázdninách, se diváci znovu setkají s charismatickou doktorkou Marikou Lukáčovou. Vrátí se do Kamenice zatížená osudovou chybou a dějem znovu zamává! Co od ní čekat, prozrazuje její představitelka herečka Andrea Růžičková.

Přehrát poslední díl

 

Představitelka Mariky vyměnila Ordinaci na necelý rok za mateřské povinnosti. Její prvorozený potomek - syn Tobiáš, kterého má s manželem Mikolášem Růžičkou, již povyrostl a ona se tak opět před nedávnem mohla vrátit k natáčení oblíbeného seriálu.

Když jako Marika odjížděla z Kamenice, snažila se zbavit zátěže, která ji pronásledovala. S Adamem Svobodou nedopatřením zabili člověka, když ho při hádce v autě večer srazili a z místa nehody ujeli. Adam vzal celou vinu na sebe a nyní si ve vězení odpykává trest. Nicméně i jeho diváci v nových dílech znovu uvidí, Marika ho totiž bude chodit do věznice navštěvovat.

VIDEO: Tragédie v Ordinaci s fatálními následky! Při natáčení si Růžičková sáhla na dno…
VIDEO: Tragédie v Ordinaci s fatálními následky! Při natáčení si Růžičková sáhla na dno…


A jako Marika, stále stejná, přesto životem změněná, se do Kamenice zase vrátí. Byť před pravdou utíká, pomalu ji bude dohánět. Emoční vypětí a hříčka osudu ji v Kamenici čeká, rovněž střet s Leošem Márou, který se ji pokusil znásilnit, i Otou Kovářem, kterému zlomila srdce. Do života zasáhne i ona a komu? „Zase všem! U Mariky to nikdy není o jednom člověku, jsou minimálně vždy dva,“ vypráví se smíchem herečka. A už vážně dodává: „Teď jich myslím, bude ještě víc.“ Zároveň si pochvaluje jistou Maričinu změnu. O tom všem už ve videu, ve kterém se dozvíte i to, kdo hlídá téměř ročního Tobiáše, zatímco ona pracuje.Co přinesou nové díly Ordinace po prázdninách? ODHALENÍ
Co přinesou nové díly Ordinace po prázdninách? ODHALENÍ

Z NOVÝCH DÍLŮ Ordinace: Inna se Bibi začne drsně mstít!
Z NOVÝCH DÍLŮ Ordinace: Inna se Bibi začne drsně mstít!

VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony?
VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony?