OSUD HANÁKA V NOVÝCH DÍLECH: Návrat Gábiny do Ordinace, nebo útěcha v náruči jiné ženy?

Aktualizováno 28.07.2018

Ordinace: Radim Fiala jako Petr Hanák
Zdroj: Archiv TV Nova

Manželka Petra, který je Kamenickým klaďasem a štramákem, zemřela. A pochopitelně vyvstává otázka, kdo se po jeho boku až se rána trochu zacelí, objeví? Vrátí se mu Gábina, potká novou neznámou, nebo to zajiskří tam, kde by diváci nečekali? Tento chlap nemůže být dlouho sám…

Přehrát poslední díl

 

Přijít o milovanou osobu znamená dlouhá léta zacelovat bolestivou ránu, kterou jen čas dokáže otupit. V této nelehké životní etapě se nachází oblíbenec Petr Hanák, se kterým diváci u obrazovek prožívali tragický odchod jeho manželky Andrey. I když svůj zármutek utápí v alkoholu a samotě, nevzdává se a svůj život nezatracuje. Je to smutek, se kterým se snaží rvát a vyhrát. A jak bude čas v nových dílech po prázdninách plynout, bude se jeho zármutek mírnit a on bude dávat šanci novému štěstí.

Zdroj: Archiv TV Nova

S Gábinou Vajnerovou, se kterou se rozešli ve svatební den, kvůli Andree, vychovává syna Filípka. Byla to jeho velká láska a stále je důležitou osobou v jeho životě. Vidět ji zpět po jeho boku je přání nejednoho diváka. Vrátí se mu tedy? Odpověď je pro nadcházející sezonu jednoznačná: ne. Ale co bude v daleké budoucnosti, neví snad ani scenáristé :-).

A v té blízké potká ženu, kterou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 moc dobře znají. Jejich cesty se překříží a jiskra přeskočí. Její jméno web Ordinace divákům odhalí později. A věřte, že budete velmi překvapeni! Jaký jejich vtah bude a jak moc vážný, to odhalí až nové díly po prázdninové pauze. Zatím si můžete tipnout. A sledujte web, postupně budeme odhalovat víc a víc.

 

VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony?
VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony?

Co přinesou nové díly Ordinace po prázdninách? ODHALENÍ
Co přinesou nové díly Ordinace po prázdninách? ODHALENÍ

MARIKA ZPĚT V ORDINACI: Citové zvraty a zásahy do životů. Růžičková odhaluje, co ji čeká
MARIKA ZPĚT V ORDINACI: Citové zvraty a zásahy do životů. Růžičková odhaluje, co ji čeká

GALERIE NEVĚST: Vyberte tu nejlepší za 10 let ORDINACE
GALERIE NEVĚST: Vyberte tu nejlepší za 10 let ORDINACE

 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?