12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho

Aktualizováno 03.08.2018

Ordinace: Oblíbené páry

Jak čas plyne, vyvíjí se i vztahy obyvatel seriálové Kamenice. Utvářejí se nové páry, stabilizují se ty staré známé a dokonce i znovu oprašují. Jak se říká: Srdci neporučíš. Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 ale mohou poručit svému výběru a v anketě vybrat zamilovanou dvojici, které drží palce nejvíc a mají ji rádi za to, jaká je.

Přehrát poslední díl

 

 

BIBI A MAREK
Co se škádlívá, to se rádo mívá. Tak by se dal shrnout začátek vztahu tohoto páru, který se později velmi zkomplikoval. To, že bez sebe nemohou být, zjistili až v náruči jiných partnerů. Bibi se provdala za Vojtu a Marek obnovil manželství s Innou, jenomže tyto svazky nefungovaly z jediného prostého důvodu – silných vzájemných citů, které k sobě i po rozchodu Bibi s Markem cítili. Cestou ke vzájemnému štěstí okolí nezáměrně, spíše z nepromyšlenosti, ublížili, však o to víc si svého vztahu budou vážit.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

ALENA A MÁZL
Byť přivedla na svět dítě od jiného muže, jejich vzájemné city životní omyl ustály. Jsou ve věku, kdy od chyb neutíkají, nýbrž je napravují. Hlavně jim na sobě moc záleží a bez sebe byli poloviční. Byť jejich manželství "kukačkou" odstartovalo, o to hezčí v průběhu let může být – když zvládli tento trabl, hravě by se měli vyrovnat s dalšími.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

JONÁŠ A DENISA
Nikdo jim nefandil a jejich vztah obestírá jakási divnost. Jonáš chodí s milenkou svého otce. No a co, řekli si oba, když zjistili, že se mají rádi a spolu je jim veseleji.

Zdroj: Nova.cz

 

 

KVĚTA A VILÍK
Příklad toho, že když po něčem strašně moc toužíte, tak je to evidentně to pravé. Vilík si šel za svým vytrvale a dlouho, až srdce Květy nakonec získal i se zlatým podnosem. A ona muže, o kterém se jí ani nesnilo.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

DAREK A LUCIE
Stabilní pár, na který je radost pohledět. Jejich recept na šťastné manželství, které ustálo i hrozbu záměny vlastního dítěte, tkví možná v tom, že jsou také velmi dobrými přáteli.

Zdroj: Nova.cz

 

 

HELUŠ A BOBO
Chvíli se milují a chvíli nenávidí, neříká se tomu vášeň? A rozhodně se spolu nenudí, zažívají totiž jedno životní dobrodružství za druhým. Rychle si dokáží odpustit, a když jde opravdu do tuhého, táhnou za jeden provaz.

Zdroj: Archiv TV Nova

 
 

GALERIE NEVĚST: Vyberte tu nejlepší za 10 let ORDINACE
GALERIE NEVĚST: Vyberte tu nejlepší za 10 let ORDINACE

 
 

ZDENA A DAVID
Není jiného manželského páru v Ordinaci, který má za sebou tolik prožitého a přesto je spolu. Jsou příkladem osudové lásky, která je pokaždé svedla na společnou cestu. Patří prostě k sobě a tečka.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

LADA A STANDA
Stydlivá sestřička a stydlivý dispečer záchranky, oba jednou v životě zahodili stud a ono to zrovna klaplo! Náhoda, nebo osud? Jestli může být roztomilý pár, tak to jsou oni dva.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

BĚLA A EDUARD
Podobně jako Suší, i Valšíkovi jsou si osudem souzeni. Rozešli se a několik let neviděli, načež to mezi nimi znovu zajiskřilo jako tehdy. Jsou si oporou i útěchou.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

ALOISIE A JINDŘICH
Když už si Jindřich Valšík myslel, že na stará kolena zůstane sám, potkal ji. Oba jsou tak trochu blázniví, proto si spolu rozumí. Tak proč se nových začátků ve vyšším věku bát? Není důvod a tihle dva do toho chtějí brzy praštit, tak proč ne!

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

BABETA A HESS
I když Alberta Hesse diváci Ordinace spíše nevidí, nežli vidí, je důvodem všech těch úžasných napečených Babetiných koláčů a buchet. A je to on, kvůli komu po službě spěchá domů.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

TEREZA A MÁRA
Sporný pár, co se vzájemných citů týče. Ona ho miluje, on ji zřejmě ne. Využívá ji, aby se měl lépe, nebo mu na ni už dávno záleží, jenom je moc hrdý, aby si to přiznal? Toť otázka, která se v nové sezoně Ordinace zodpoví, neboť Tereza s Márou čeká miminko. Třeba parchant konečně dostane to, po čem ve skrytu duše vlastně touží a čeho se zároveň obává, nebo ne? Možná v tom máte jasno už teď. 

Zdroj: Archiv TV Nova

 


 

 

VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony?
VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony?

15 PŘEDMĚTŮ Z ORDINACE: Poznáte, komu a kam patří? VIDEO KVÍZ
15 PŘEDMĚTŮ Z ORDINACE: Poznáte, komu a kam patří? VIDEO KVÍZ

 

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?