NEJLEPŠÍ DOKTOR ze seriálové Kamenice: Převálcuje Vojta Mázla?

Aktualizováno 04.08.2018

Ordinace: Doktoři z Kamenické nemocnice
Zdroj: Nova.cz

Jsou schopní, obětaví, přátelští, teda valná většina z nich. Lékaři z Kamenické nemocnice jsou různí jako život sám. Někdo je arogantní, jiný moc milý. Jeden své operační schopnosti teprve vypilovává, druhý se zase učí, jak být lidštější. Každopádně společné mají jedno – diváci Ordinace v růžové zahradě 2 je mají rádi, ať už jde o klaďase, mrzouta, nebo záporáka. Jen je otázka, koho nejvíc? Nebo spíš takhle: Koho a jak moc?

Přehrát poslední díl


Kolem takového Čestmíra Mázla se Kamenice snad postavila, za Vojtou Kratochvílem se dveře nemocnice před nedávnem teprve zabouchly. Eduard Valšík se pro změnu na několik let odstěhoval pryč. Leoš Mára se také po pauze vrátil. Nezáleží, jak dlouho doktoři v nemocnici jsou – záleží, kolik vaší přízně si za svůj čas dokázali získat. Hodnoťte podle charakteru, vzhledu, úsměvu, typu auta či partnerky, to záleží jen na vás. Myslete však při hlasování hlavně na to, že bez těch šprýmařů a podrazáků by klaďasové tolik nevynikli a děj by nebyl takový, jaký je. A naopak. Tak a teď je pochopitelné, že vybrat jen jednoho favoritního doktora nebude snadná a bleskurychlá záležitost, nebo ano? Tak komu dáte svůj hlas a ukážete nám, že jste za něj v Ordinaci rádi?

 

 

Vojta Kratochvíl
Je učenlivý a zdatný lékař se srdcem na správném místě v práci i doma, jak už stihl dokázat.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Marek Doležal
Odvážný, zodpovědný a přímý. A jak už diváci vědí, také oddaný, když miluje.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Petr Hanák
Ničeho a nikoho se v životě nezalekne, jen jediného, přijít o své blízké. A to se mu bohužel nedávno stalo. Je dost silný, aby to zvládl, jen potřebuje čas, aby se znovu vyšvihl.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

David Suchý
Jistota a klid pro pacienty, kamarády i partnerku. Je to prostě inteligentní pohodář a slušný chlap.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Ota Kovář
Další pohodář a férovej chlap. Operatér, primář, obvoďák i pediatr, na co sáhne, to mu jde. Je to ten typ doktora a člověka, kterého chcete mít v životě vedle sebe.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Darek Vágner
V začátcích ňouma, dnes zkušený lékař, na kterého je spoleh. A to jak v práci, tak doma. Poklábosit s ním můžete kdykoliv, o čemkoliv a nepodrazí vás.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Čestmír Mázl
Je po třinácti letech vůbec potřeba jeho povahu popisovat? Jde o nejoblíbenějšího a nejznámějšího gynekologa v zemi, který se profesně jen zlepšuje, i charakterově. Je to Mázl, proboha!

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Eduard Valšík
Léta zkušeností, klidná hlava, rozum a dobrá intuice. Eda je chodící příklad všech ostatních jemu mladších kolegů, každý chce být jednou jako on.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Bobo Švarc
Když chce, tak umí! V ambulanci mu to jde lépe než na sále, ale to jen proto, že už má rád svůj klid a honí se za penězi víc než za lékařskými zkušenostmi. Je svůj.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Karel Rytíř
Kdysi byl do větru, dnes si o to víc své rodiny váží. Internista, který nic nepodcení a rád o všem diskutuje, hlavně, když má pravdu.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Leoš Mára
Velmi nadaný doktor, dovedný a rázný. Po stránce pracovní žádné výtky, jen vás neobejme, když budete potřebovat. Ovšem po stránce lidské, je to sobecký hamoun s ostrými lokty a silným žaludkem.

Zdroj: TV Nova

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho
12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho

Osmnáctileté blonďaté pískle: Bibi z Ordinace před 10 lety musíte vidět! FOTO
Osmnáctileté blonďaté pískle: Bibi z Ordinace před 10 lety musíte vidět! FOTO

OSUD HANÁKA V NOVÝCH DÍLECH: Návrat Gábiny do Ordinace, nebo útěcha v náruči jiné ženy?
OSUD HANÁKA V NOVÝCH DÍLECH: Návrat Gábiny do Ordinace, nebo útěcha v náruči jiné ženy?

VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony?
VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony?


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?