POLIBKY OD VÁŠNIVÝCH MILENCŮ, při kterých se tajil dech

Aktualizováno 20.08.2018


Vzájemná přitažlivost se dá krájet, chvíle napětí graduje, motýli v břiše se ozývají společně s touhou po blízkosti toho druhého. A najednou jsou ledy prolomeny. Tak to jsou chvíle, kdy se divákům u obrazovek zatajuje dech, neboť jsou v očekávání ze sblížení dvou oblíbenců, které přijde. Vyberte ten nejžhavější polibek.

Přehrát poslední díl

 

Čištění zubů, ústní voda a mentolové žvýkačky i bonbony. Dámy ještě častokrát přihodí balzámy s příchutí. Před líbací scénou herci sahají po zaručených pomůckách pro osvěžení dechu. Vášnivý okamžik ve scénáři předepsaný je povětšinou nijak extrémně nevykolejí. Nejvíce se prožívají ty první, kdy jste daného kolegu ještě nepolíbili, nebo jste nováčkem a víte, že na vás bude koukat celý štáb, to se nervy lehce ozvou. Zaučeným utlumovačem obav je soustředění na text a celou scénu, svou roli. Nevhodné emoce pak rázem ustupují a přecházejí do těch správných. Do těch, které pak ucítí diváci u svých obrazovek. Web Ordinace předvybral vášnivé chvíle a na vás je zvolit tu v poslední době nejemotivnější.

Marek s Bibi: Milujeme se, pojďme být prostě spolu. Polibek, který je o pár dní později znovu spojil (viz. hlavní video).

Zdroj: Nova.cz

 

Vojta s Bibi: Dal všem najevo, kdo je jeho drahá polovička! Srdce Bibi však vždy patřilo Markovi, ke kterému se i vrátila. Nicméně tohle byla krásné gesto a chvíle, na kterou se nezapomíná.

Zdroj: TV NovaMázl s Alenou: Dal jí najevo, že jí odpouští nevěru i to, že čeká dítě s jiným.

Zdroj: TV Nova

 

 
Mára s Terezou:
Věděl, že bude jeho loutkou v boji s ředitelem nemocnice. V tuhle chvíli to byl ale muž, který konejší ženu a zjistí, že po ní vlastně touží.


 

 

Jonáš s Denisou: Je mi s tebou skvěle, mám tě rád. Jonáš hodil za hlavu veškeré předsudky, obavy i výtky okolí a dal najevo svůj zájem holce, do které se zbláznil.


 

 

NENECHTE SI UJÍT:

VIDEO: Jak se tváří herci, když jim pustíte jejich milostné scény? Reakce Stránského, Rychlého a Morávkové!
VIDEO: Jak se tváří herci, když jim pustíte jejich milostné scény? Reakce Stránského, Rychlého a Morávkové!

Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...
Zákulisí líbací scény Marka s Bibi PŘED a PO: I herci se stydí! Někdy...

VIDEO: První polibek Bibi s Markem!
VIDEO: První polibek Bibi s Markem!

ZÁKULISÍ LÍBÁNÍ: O co prosila Heluš režiséra? A z koho si štáb udělal legraci? Tohle vás pobaví!
ZÁKULISÍ LÍBÁNÍ: O co prosila Heluš režiséra? A z koho si štáb udělal legraci? Tohle vás pobaví!