Gratulujeme: Hana Kusnjerová alias sestřička Lada z Ordinace je MAMINKOU!

Aktualizováno 30.09.2018


To je ale krásná zpráva! Sympatická herečka Hanka Kusnjerová, kterou znáte z Ordinace jako ztřeštěnou sestřičku Ladu Hrůzovou, se stala maminkou! A svému prvnímu děťátku dala opravdu krásné jméno…

Přehrát poslední díl


„Je to zázrak, chovat v náručí novou čistou bytost, která vznikla z lásky,“ 
popisuje herečka pocity ze své nové životní role. A tu si, jak se zdá, užívá plnými doušky. „Šestinedělí trávím z velké části u rodičů na chalupě, kde chodíme na procházky do lesa a užíváme si každou společnou chvíli. Těším se na všechny další společné momenty, které v životě přijdou,“ prozradila Hanka, která má to štěstí, že se po porodu dostala velmi rychle do formy. „Po porodu jsem měla jen o dvě kila navíc oproti původní váze, ale díky nové závislosti na ovocných knedlících od maminky se to asi brzy změní,“ směje se.

Jestli pod srdcem nosí holčičku nebo kluka, herečka před veřejností tajila a prozradit nechtěla ani vybraná jména. Nebo spíš nemohla, s partnerem se totiž dohodli, že svého potomka pojmenují až ve chvíli, kdy bude na světě. „Představuju si to tak, že se na něj podívám a řekneme si: Vždyť to je jasnej Eda,“ plánovala před pár měsíci. Tenhle plán jí ale tak úplně nevyšel. Hance se narodila dcerka, které s partnerem dali krásné české jméno Eliška. Na něj si ale malá princezna přece jenom ještě pár dní počkala.Není divu, že Eliška je teď pro Hanku středobodem vesmíru. „Díky opoře partnera a rodičů se mohu zcela věnovat holčičce, za což jsem velmi vděčná,“ říká Hanka. Před porodem prý načetla spoustu knížek o porodu a mateřství a nyní se snaží knižní moudra uvést v praxi. „Používám látkové pleny, snažím se aplikovat bezplenkovou metodu a malou nosím v šátku,“ prozradila herečka s tím, že mateřství nyní prožívá v naprosté pohodě.

A my Hance přejeme, aby tahle pohoda nikdy neskončila a malé Elišce ať je krásně na světě!

V hlavním videu si můžete připomenout rozhovor s Hankou o Ladě i těhotenství.


Hana Kusnjerová z Ordinace v nové roli: Bude maminkou!
Hana Kusnjerová z Ordinace v nové roli: Bude maminkou!

12 věcí, které nevíte o Haně Kusnjerové: Nejen, že je kočka!
12 věcí, které nevíte o Haně Kusnjerové: Nejen, že je kočka!

12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho
12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho