Vojta a Inna coby NOVÝ PÁR V ORDINACI: Spojí je zoufalství z rozchodu a mělo by?

Aktualizováno 30.09.2018


Oběma jim v jeden den skončilo manželství, i když své protějšky milují. Oba dva je evidentně čeká rozvod a hlavně Innu s Vojtou spojuje bolestivý fakt, že jejich ex-partneři to dali dohromady. Jmenují se Bibi a Marek a zařadily se u diváků mezi favoritní páry. To však bolest opuštěných neutlumí. Zapíjení žalu a životní svízel je sblíží, otázkou je: Jak moc?

Přehrát poslední díl

 

posledním díle Ordinace v růžové zahradě 2 před prázdninami dal Vojta své manželce Bibi svobodu s tím, ať se definitivně rozhodne pro muže svého života – pro něj, nebo Marka Doležala, na kterého nedokázala zapomenout ani ve sňatku. Dal jí čas a odešel pln úzkosti vyčkávat na verdikt do pizzerie. Tam se k němu připojila Inna Doležalová, též plná zoufalství. Hořké chvíle prožívali společně při debatování nad tím, že když své milované polovičky nyní pustí, třeba se k nim jednou vrátí. Jak ordinační diváci moc dobře vědí, Vojtovi později přišla sms zpráva od Bibi s textem jasně říkajícím, koho zvolila. Stálo v ní: "Odpusť mi." Bylo jasno, zůstali na ocet s prázdnotou v srdci.

FOTO Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE: Vojta v bezvědomí, Adam ve vězení, Marika u Oty, svatba i boje
FOTO Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE: Vojta v bezvědomí, Adam ve vězení, Marika u Oty, svatba i boje

Žal společně zapijí a opijí se. Zda pod vlivem emocí i alkoholu spolu skončí v posteli, diváci uvidí po prázdninách. V nových dílech bude jejich vztah, ať už jakýkoliv, na pořadu dne. Kdyby to dali dohromady, rychleji by mohli zapomenout na bolestivé rozchody a třeba by se ukázalo, že se k sobě skvěle hodí. A našli by konečně své štěstí. Také by mezi nimi mohlo dojít k úplému opaku: spolu jen ze žalu, připomínání si ztráty, zmatek, zlost, odcizení. Nebo se sblíží, ale zůstanou na rovině dobrých přátel, kteří si při společně prožitém budou pomáhat. Co byste jim doporučili? Jak byste je chtěli vidět? Mají to spolu zkusit? 


Zdroj: Nova.cz

 Kdy se seriál Ordinace v růžové zahradě 2 vrátí na televizní obrazovky s novými díly, vás bude web včas informovat.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

POLIBKY OD VÁŠNIVÝCH MILENCŮ, při kterých se tajil dech
POLIBKY OD VÁŠNIVÝCH MILENCŮ, při kterých se tajil dech

SOUBOJ SERIÁLOVÝCH PÁRŮ: Rozdrtí aktuální ty legendární? Nesnadná ANKETA
SOUBOJ SERIÁLOVÝCH PÁRŮ: Rozdrtí aktuální ty legendární? Nesnadná ANKETA

SLEDUJTE ORDINACI V LÉTĚ: Láska Bibi s Markem, teror Zdeny, úmrtí Andrey a všechny díly 13. sezony ke zhlédnutí
SLEDUJTE ORDINACI V LÉTĚ: Láska Bibi s Markem, teror Zdeny, úmrtí Andrey a všechny díly 13. sezony ke zhlédnutí