Boj o post primáře v nových dílech Ordinace: Kdo bude Márovi šlapat na paty? Černý kůň má jméno

Aktualizováno 31.08.2018


Přijal výzvu v show Tvoje tvář má známý hlas, kde bude zpívat i tančit. Do toho se bude v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 jako Leoš Mára připravovat na roli táty. Žena, kterou jen sprostě využívá, čeká jeho dítě. Zda ho nová životní role obměkčí se teprve uvidí. Roli v charakterním boji sehraje i post primáře, pro Máru vytoužený. Má ho na dosah ruky, ve hře je ale jistý „černý kůň“… Fanoušci herce Roberta Jaškówa se mají na co těšit!

Přehrát poslední díl

 

Diváci Novy poznali herce Roberta Jaškówa před lety v seriálu Ulice, následovala Expozitura a Atentát. Momentálně "je trápí" roli podlého doktora Leoše Máry v Ordinaci v růžové zahradě 2, kde touží po jediném - stát se primářem chirurgie a převzít nadvládu nad oddělením. Mít moc a dál kráčet, klidně i přes mrtvoly, k ještě vyšším cílům. Post primáře, po kterém prahne, je mu na dosah ruky a v dílech před prázdinami si byl téměř jist, že je jeho. Ovšem, jak bylo naznačeno, jasné to není. Ředitel nemocnice Eduard Valšík se bez pořádného boje nevzdá a parchanta, který ho vydírá, k vedoucí pozici jen tak nepustí. Otevřený konkurz v nových dílech Ordinace tedy nezruší, Leoš Mára se tak bude o výsostnou židli přít s Davidem Suchým a "černým koněm", tedy kandidátem zcela novým!

"Kdo je ten třetí, co se přihlásil do konkurzu? Nějaký váš černý kůň?" Přesně tyto otázky ze sebe Mára v novém 827. díle po letní pauze vychrlí. A byť on odpověď dostane až později, vy ji máte hned. Ano, jde o nováčka, který se výzvy nebojí a hned při příchodu se přihlásí. Jeho jméno je MUDr. Jan Sekora. „Je to motorkář, má hausbot, používá takový nestandardní postupy, myslím, že ta postava je napsaná tak, aby rozčeřila hladinu," naznačuje herec Jan Hájek, který na obrazovky vstoupí s novou podzimní sezonou Ordinace v růžové zahradě 2.

Nová posila Ordinace v ohrožení! Ze seriálové nemocnice musel nováček okamžitě do té skutečné. VIDEO
Nová posila Ordinace v ohrožení! Ze seriálové nemocnice musel nováček okamžitě do té skutečné. VIDEO


Zdroj: Nova.cz

Jak lze předpokládat, Máru to naštve. Co už se ale bude dít, na to si budete musit ještě chvilku počkat. Jisté je zatím jedno, nudit se s hercem Robertem Jaškówem rozhodně nebudete. Nabídne várku emocí jak v Ordinaci, tak blížící se show Tvoje tvář má známý hlas.PROBLÉM HVĚZDY TVÁŘE: Věčnému záporákovi nechtějí prodat ani ROHLÍK. A 7 věcí, které o něm nevíte
PROBLÉM HVĚZDY TVÁŘE: Věčnému záporákovi nechtějí prodat ani ROHLÍK. A 7 věcí, které o něm nevíte