NOVÝ MUŽ v životě Mariky z Ordinace: V šílených vedrech oblékli svetry a ponořili se do komplikací. FOTO

Aktualizováno 06.09.2018

Ordinace: První natáčení po prázdninách - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

V ateliérech seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už je zase rušno. Po měsíční prázdninové pauze se herci a štáb opět potkávají v dekoracích divákům dobře známé kamenické nemocnice. A hned v prvních natáčecích dnech nové sezóny se pořádně zapotili…

Přehrát poslední díl

 
Zatímco my v kalendáři přetáčíme na měsíc srpen a rtuť teploměrů dosahuje k pekelné čtyřicítce, děj seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je o pár měsíců napřed. Konkrétně v listopadu a tomu se mimo jiné musí přizpůsobit i kostýmy. A tak herci a herečky oblékli svetry, bundy a kozačky a vyšli vstříc nelítostnému vedru.

První natáčecí den čtrnácté sezóny Ordinace zahájili ve středu 1. srpna Andrea Růžičková Kerestešová alias Marika Lukáčová a Jan Hájek coby nový chirurg Nemocnice v Kamenici. Sice natáčely u vody, ale koupání ve scénáři nebylo, naopak, museli se nabalit. Celodenní natáčení v exteriéru v pětatřiceti stupních ve stínu ale zvládli hrdinně. „Snažím se přesvědčit mysl, že mi není horko,” vtipkovala do kozaček a kožené bundy oděná Andrea Růžičková. „Ale jde to těžko,” přiznala.
Jan Hájek, ač navlečen do teplého svetru a džínových kalhot, neztrácel optimismus. „Na jaře jsme točili léto a skákal jsem do studené vody, dneska jsem ve svetru. Ale je to v pohodě, dá se to vydržet. Spíš maskérky mají dost práce, protože jsme strašně zpocení,” přiznal bez okolků herec, který už brzy pořádně zamíchá dějem seriálu. „Moje postava je Jan Sekora, který přijíždí z Německa jako nová posila lékařského týmu kamenické chirurgie. Ta postava je napsaná tak, aby rozčeřila hladinu. Zásadní bude také jeho setkání s Marikou, která se vrací do Kamenice ze stáže v Plzni. Vztah mezi nimi bude komplikovaný, poznamenaný něčím důležitým z minulosti,” naznačil Hájek, kterého diváci uvidí už v prvním novém díle Ordinace v růžové zahradě 2, v úterý 28. srpna ve 20:20 na Nově.
 

MARIKA ZPĚT V ORDINACI: Citové zvraty a zásahy do životů. Růžičková odhaluje, co ji čeká
MARIKA ZPĚT V ORDINACI: Citové zvraty a zásahy do životů. Růžičková odhaluje, co ji čeká


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?