Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky

Aktualizováno 30.12.2018


Nový primář chirurgie Sekora se po svém nástupu brzy spřátelí s kolegyní Lukáčovou, kvůli nenávisti Leoše Máry se ocitnou na jedné lodi, obrazně i doslova. Jan má totiž hausbót a rád bude trávit volno s doktorkou, která v Kamenici moc přátel nemá. Diváci tak v nových dílech tuto dvojici uvidí pohromadě poměrně často. Díky zábavě při prvním natáčení, se herci na stejnou vlnu naladili hladce, i když museli odolávat velkému lákadlu. Zavítejte na plac.

Přehrát poslední díl

 
Přijede na motorce a vyfoukne Leoši Márovi vytoužený post primáře chirurgie přímo před nosem. MUDr. Jan Sekora je svůj a fajn po všech stránkách, nebude trvat dlouho a diváci si ho jistě zamilují, stejně jako jeho kolegové. Ladit mu to bude hlavně s Marikou Lukáčovu, která se do Kamenice vrací a jak je známo, moc prátěl v ní nemá. A společného budou mít také a hlavně nepřítele...


První natáčení po prázdninách tak patřilo postavě nové a postavě navracející se, a to ve ztvárnění Jan Hájek a Andrea Růžičková. Natáčení na Slapech bylo ideální až na jednu neideální podmínku, herci se nesměli vykoupat. Venku sice byly tropy, ve scénáři však podzim. Seriál se natáčí s předstihem a koupačku si tak mohl dopřát jen štáb, s herci táhli basu dobrovolně a cíleně kameramani, kteří si na pohupujících lodičkách s drahu technikou na palubě přejíždějící ze strany na stranu vzpomněli snad na všechny modlitby :-). Vyvažovat se naučili na výbornou a Braňo Holiček si natáčení nemohl vynachválit. Co o svých postavách herci prozradili, o tom už ve videu.

 

 

NEMĚLO BY VÁM UNIKNOUT:

Nováček Sekora to v Kamenici rozsekne. Je tak lidský, až to bolí. Zabolí však hlavně jeho minulost
Nováček Sekora to v Kamenici rozsekne. Je tak lidský, až to bolí. Zabolí však hlavně jeho minulost

Strach v podobě Máry, stará láska jménem Kovář i pan nový. Kráska Marika o tom, co ji brzy čeká. VIDEO
Strach v podobě Máry, stará láska jménem Kovář i pan nový. Kráska Marika o tom, co ji brzy čeká. VIDEO

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Nováček Sekora hned dvakrát knokautuje Leoše Máru!
Exkluzivní ukázka z Ordinace: Nováček Sekora hned dvakrát knokautuje Leoše Máru!

NÁVRAT ADAMA do Ordinace: I zpoza mříží se postará o rozruch 
NÁVRAT ADAMA do Ordinace: I zpoza mříží se postará o rozruch