Vousy nosí z velmi zajímavého důvodu. Nováček z Ordinace Jan Hájek na sebe naprášil ještě víc

Aktualizováno 30.05.2019


Už v úterý vtrhne na televizní obrazovky pokračování Ordinace v růžové zahradě 2 a s ním také nová posila lékařského týmu v divácky známé Kamenici. Český herec Jan Hájek se představí jako doktor Jan Sekora, na kterém jen stěží jeho představitel hledá mouchy. Oba to jsou sympatičtí pohodáři, kteří se divákům jistě brzy vryjí pod kůži. Přesvědčit se o tom mohou sami už nyní, kdy v Tajnostech Jan Hájek povypráví o svém životě: jak vylítl ze školy, kvůli čemu nosí vousy a co si ve svých letech uvědomil.

Přehrát poslední díl

 

Motorkář s hausbótem, rebel s ryzím srdcem. Tak to je doktor Jan Sekora, nový primář chirurgie v Kamenické nemocnici, kterého diváci uvidí v novém díle Ordinace už v úterý 28. srpna. Nejnovější posila lékařského týmu, který před nosem vyfoukne Leoši Márovi vytoužený post, je téměř dokonalá. „Dobrý chirurg s nestandartními metodami, spravedlivý, rovný, čestný, přímý a taky frajer... Takovej chlap snad ani neexistuje!“ vyjmenovává vlastnosti svého klaďase jeho představitel Jan Hájek a zároveň poukazuje na realitu, kdy nikdo není dokonalý a každý z nás nějakou tu svou "mouchu" má. Ve finále nemusí být bez poskvrny ani nováček Sekora, až čas ukáže, jestli něco neskrývá...

A co (ne)ukrývá Jan Hájek, se dozvíte v jeho Tajnostech, ve kterých na sebe herci leccos prozrazují. Poznejte nového sympaťáka blíže.Ordinace v růžové zahradě 2 se na televizní obrazovky s novými díly vrací už 28. srpna, dívejte se ve 20:20 na Nově.

 


Nováček Sekora to v Kamenici rozsekne. Je tak lidský, až to bolí. Zabolí však hlavně jeho minulost
Nováček Sekora to v Kamenici rozsekne. Je tak lidský, až to bolí. Zabolí však hlavně jeho minulost

Z ÚTERNÍ ORDINACE: Vzteklá Inna ohrozí Bibi, jak se zachová Marek? VIDEO
Z ÚTERNÍ ORDINACE: Vzteklá Inna ohrozí Bibi, jak se zachová Marek? VIDEO