Ukázka z Ordinace: Překvapení! Marika se nečekaně zjeví u Oty. Co si po dlouhé době poví?

Aktualizováno 30.09.2018


Milovali se a po jejím potratu bolestivě rozešli. Pak zjistil, že zabila člověka, načež mu ze života zcela zmizela i z Kamenice. Nyní otevírá jeho dveře a opět se na něj usmívá, vroucně jako kdysi. Marika vyrazí Otovi dech nečekanou návštěvou po dlouhých měsících. Podívejte se.

 

Přehrát poslední díl

 

Ota Kovář odešel z nemocnice kvůli Leoši Márovi, chtěl ho vyrazit stůj co stůj a vydíráním Eduarda Valšíka se mu to podařilo. Jeho sok, co mu šlapal na paty, nebál se ho a ohrožoval, je nyní pryč a on má prostor dál rozjíždět své podlé hry. Ota Kovář je mezitím zcela v klidu ve svém novém malém království, které vesele objevuje. A v tom se otevřou dveře do jeho ošetřovny a v nich stojí žena, co mu vyrvala srdce a i přesto v něm zůstala. Ota se po roce opět setkává s krásnou Mariku Lukáčovou.

Co si bývalí partneři poví? Podívejte se v ukázce z dnešního 828. dílu Ordinace v růžové zahradě 2 a víc sledujte večer od 20:20 na Nově.

Zdroj: Archiv TV Nova

I když se představitelka Mariky před kamery těšila, návrat nebyl tak jednoduchý, jak by si možná představovala. „Rozdíl to je to hlavně mentální. Hůř se mi učí texty, na začátku to bylo dost těžké přepínat. Když jsem doma s dítětem, komunikace je o mnoho jednodušší než napsané texty. Ale dá se to zvládnout a je to fajn. Myslím, že nám vyhovuje tenhle systém. Netočím každý den ani od rána do večera. Někdy si na natáčení chodím odpočinout a Tobiáš si ani nevšimne, že jsem odešla. Střídám domácí a pracovní námahu, tak se to hezky vyváží,“ říká herečka Andrea Růžičková.
 

Strach v podobě Máry, stará láska jménem Kovář i pan nový. Kráska Marika o tom, co ji brzy čeká. VIDEO
Strach v podobě Máry, stará láska jménem Kovář i pan nový. Kráska Marika o tom, co ji brzy čeká. VIDEO

Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky
Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky

Z NOVÉ SEZONY ORDINACE: Hanákovi zkříží život Denisa, Čestmírovi nová žena! Strach o život, nevěra, msty i šokující pravda. ODHALENÍ
Z NOVÉ SEZONY ORDINACE: Hanákovi zkříží život Denisa, Čestmírovi nová žena! Strach o život, nevěra, msty i šokující pravda. ODHALENÍ

NÁVRAT ADAMA do Ordinace: I zpoza mříží se postará o rozruch 
NÁVRAT ADAMA do Ordinace: I zpoza mříží se postará o rozruch