Ukázka z Ordinace: Sekora si vyžádá setkání s Kovářem. Něco od něj totiž chce

Aktualizováno 04.10.2018


První setkání současného primáře chirurgie a toho bývalého proběhne v baru U Čerta, kam Sekora Otu pozve. Obrací se na něj hned z několika důvodu. Chce z něho snad svého zástupce? Nebo jde o něco soukromého? Je v tom od všeho trochu, tak se podívejte v ukázce z dnešního dílu na přátelský pokec této dvojky.

Přehrát poslední díl

 

Jan Sekora je chytrý chlap, který nedá na první dojmy ani kdejaké drby a sám si lidi kolem sebe prověřuje, chce přesně vědět s kým má tu čest. Vyhledá si proto bývalého primáře Otu Kováře, aby se s ním poznal a získal jisté informace. Z rozhovoru vyplyne, že jeho práci uznává a velmi rychle pochopil zákulisní hry, kvůli kterým nuceně odešel. Tak co po něm bude chtít?

Zdroj: Nova.cz


„Mrzí mě, že jste musel odejít z chirurgie,“ pronese hned v úvodu setkání Sekora. „Mě vlastně ani ne, už jsem těch bojů měl tak akorát,“ odvětí v klidu Kovář a záhy dodá: „Co vy? Chcete ze mě vytáhnout nějaký rozumy?“ Je to tak, Kovář si v očích Sekory uznání zaslouží a rád by se nechal od zkušenějšího primáře poučit. A není to vše, zajímá ho hlavně Marika Lukáčová! Z jaké stránky? A jaká bude reakce Oty? A dojde na slova o jeho zástupci na chirurgii? Podívejte se v ukázce z úterního 829. dílu Ordinace v růžové zahradě 2 a víc sledujte večer ve 20:20 na TV Nova.

 

Ukázka z Ordinace: Vojta Bibi prvně v životě setře, už má její lítosti plný zuby
Ukázka z Ordinace: Vojta Bibi prvně v životě setře, už má její lítosti plný zuby

Reakce Inny na rozvod? Marek jen zírá. Má 2 důvody říct ne. VIDEO z úterní Ordinace
Reakce Inny na rozvod? Marek jen zírá. Má 2 důvody říct ne. VIDEO z úterní Ordinace

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Přistiženi! Bibi pohled na Innu ve Vojtově posteli totálně vykolejí
EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Přistiženi! Bibi pohled na Innu ve Vojtově posteli totálně vykolejí