Z ÚTERNÍ ORDINACE: Tereza šokuje otce. Co od něj chce? VIDEO

Aktualizováno 10.10.2018


Tahá ji ze dna, kryje její chyby, pomáhá jí na sále, je vydírán jejím ničemným přítelem, mlčí o jejím zabití pacientky a teď tohle... Možná na to má nárok, ale určitě ne způsob, jakým si o to žádá. Tereza opět nemile překvapí svého otce. Co na něj vybalí?

Přehrát poslední díl

 

Když na ni Běla v hádce udeří, že ví o jejím zabití pacientky, Tereza to nenechá jen tak. Spíše takhle, Mára jí řekne, aby udělala a ona učiní. Pobídne ji, aby na Bělu nastoupila s tím, že ji připravila o vilu. A tak vypečená dceruška zmanipulovaná sebestředným parchantem vyrukuje na tátu, že chce vrátit rodinnou vilu. Semínko, které Mára u večeře ve čtvrtečním díle zasel, pokračuje růst. Způsobil dusno, když Alžbětce vysvětlil, že její máma nebude mít s malým sourozencem kde bydlet, protože děda dal dům cizím lidem. Boj o majetek propuká.

U Valšíků to v rodinných vztazích opět pořádně zaskřípe. V úterním díle se drama odehraje i u Švarců, protože Heluš pojme podezření, že Bobo umírá! Nemilé překvapení čeká i na Jonáše s Denisou, někdo jim vykrade byt, což povede k dalším starostem...

Nový díl s názvem Doktor Čuně si nenechte ujít 11. září ve 20:20 na Nově.

 

ORDINACE TENTO TÝDEN: Trable s policií i odtajněné tajemství
ORDINACE TENTO TÝDEN: Trable s policií i odtajněné tajemství

Smrtelná nemoc v příští Ordinaci! Koho se bude týkat? Odtajnění
Smrtelná nemoc v příští Ordinaci! Koho se bude týkat? Odtajnění