TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí

Aktualizováno 16.10.2018


Dva projekty, dva týmy, dva štáby a jeden cíl. Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se na chvíli přenese do právě probíhající show Tvoje tvář má známý hlas. Týkat se to bude Marka, Bibi, Inny i Vojty. Přítomen bude i Ondřej Sokol, moderátor Tváře, který je divákům Ordinace však znám jako doktor Prokop Hrubý, tak jak to bude? A jak dopadne netradiční propojení dvou projektů a postav? Podívejte se na natáčení už nyní.

Přehrát poslední díl

 

Tvůrci Ordinace v růžové zahradě 2 se rozhodli pro krok zajímavý i odvážný a v historii natáčení seriálu zcela ojedinělý. Přenesli seriálové dění do zábavné show, která právě probíhá. Fiktivní realita se tak střetne s tou skutečnou a vytvoří zajímavou podívanou. Diváci brzy v novém díle Ordinace uvidí, jak bude Bibi s Markem, Vojtou a Innou, zajímavá kombinace, ošetřovat raněné na pódiu show Tvoje tvář má známý hlas, kterou ve skutečnosti moderuje Ondřej Sokol známý z Ordinačního světa jako doktor Prokop Hrubý. Jak se tvůrci s tímto faktem poprali, Sokol ve videu prozradí. 

Zdroj: Archiv TV Nova

Co zatím zůstane skryto, je důvod setkání čtveřice doktorů na show Tvojí tváře, když mezi sebou řeší milostné zvraty i nenávist a rivalitu. Na propletené dění si diváci budou muset počkat v díle, který odpoví i na to, zda se netradičního spojení zúčastní i Michaela Badinková soutěžící Tvojí tváře a zároveň Alena Rytířová.
Zdroj: TV Nova

A co Leoš Mára? Jeho představitel přeci také v show vystupuje. Co se jeho osoby týče, do dění zapojen nebude. Jeho představitel sám uznává, že by se člověk jako on v životě žádné show neúčastnil. Ovšem, vše se ještě může změnit, protože Robert Jašków má plán... Vše v reportáži.

Web Ordinace vás bude zavčas informovat o tom, v jakém díle dojde k propojení děje Ordinace s show Tvoje tvář má známý hlas.