Poraďte Marice z Ordinace: Měla by povědět pravdu?

Aktualizováno 23.10.2018

Ordinace: Marika se Sekorou
Zdroj: Nova.cz

Marika zabila otce Jana Sekory, teď to ví. Zná totožnost muže, kterého srazila autem a neposkytla mu první pomoc. Za osudovou chybu platí a trpí, neboť se do Sekory zakoukala a děsivou informaci dostala po vášnivé noci s ním strávené. Může ji napravit pravdou, vše mu povědět. Měla by?

Přehrát poslední díl

 


Mají rozdílná příjmení a věk mezi nimi také moc nesedí, přesto je Marikou zabitý muž velmi blízkým člověkem Jana Sekory. Vysvětlení najdete zde:

Z ÚTERNÍ ORDINACE: S Vojtou je zle! Co mu je?
Z ÚTERNÍ ORDINACE: S Vojtou je zle! Co mu je?

Zdroj: Archiv TV Nova

Před osudovou chybou a temným tajemstvím se Marika snažila utéct, opustila Kamenici a problémy nechala za sebou. Avšak po návratu ji minulost dostihla s velkou razancí a v momentě, kdy po boku Sekory na chvíli okusila normální krásný život, ve kterém by mohla své chyby snést a časem i napravit. Však po zjištění, koho osudného večera srazila, je vše rázem pryč a ještě horší. Nyní její svědomí bude muset snést pravdu ještě těžší a navíc bude muset lhát muži, který si to vůbec nezaslouží. Marika se opět ocitá před rozhodnutím.


Měla by Sekorovi vše říct a přijmout konečně následky svých činů? Je pro něj horší pravda, nebo mírumilovná lež? Pravdou by Marika zároveň ulehčila Adamovi, který je za to ve vazbě, nicméně bez viny není. Nezmění se ale fakt, že volant v rukách měla Marika, stejně jako život zraněného muže a stejně jako nyní další osud Jana Sekory… Co dělat? Co byste jí poradili?

 

NENECHTE SI UJÍT:

Z ÚTERNÍ ORDINACE: S Vojtou je zle! Co mu je?
Z ÚTERNÍ ORDINACE: S Vojtou je zle! Co mu je?

Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky
Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky

Vousy nosí z velmi zajímavého důvodu. Nováček z Ordinace Jan Hájek na sebe naprášil ještě víc
Vousy nosí z velmi zajímavého důvodu. Nováček z Ordinace Jan Hájek na sebe naprášil ještě víc


 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?