Lucie z Ordinace v jiné kůži: Ivana Jirešová znovu zazpívá naživo. Kdy a kde vidět a slyšet nejen ji?

Aktualizováno 25.10.2018


Ivanku Jirešovou Nováčtí diváci dobře znají jakožto Lucii Vágnerovou z Ordinace v růžové zahradě 2, a to už více jak třináct let. Jak o sobě sama pronesla, je už taková fosilie tohoto seriálu z lékařského prostředí. Nicméně se hojně věnuje i jiným činnostem a projektům, které mají smysl, a při kterých si sama vyzkouší něco jiného. A proto se brzy představí jako moderátorka a zpěvačka, zjistěte víc.

Přehrát poslední díl


Dva roky zpátky Ivanka zazářila v show Tvoje tvář má známý hlas a divákům se tak ukázala ve zcela novém světle a předvedla, že i ona má líbivý hlas. Slyšet ji znovu zpívat a naživo, budete moci už tento pátek! Představitelka Lucie z Ordinace je totiž žena činu, doma se složenýma rukama ji moc nenajdete, a tak se ráda a často věnuje smysluplným projektům.


A jedním z nich se v evropském týdnu urologie stal i den nesoucí tento obor v názvu. Urologický den 28. září v Praze na Ladronce tak nabízí zábavnou formou osvětu s možností využití konzultací s lékaři, hudební program a mnohem víc. Věděli jste, že statisticky je druhým nejčastějším důvodem návštěvy lékaře právě problém s močovými cestami? Ivanka Jirešová je patronkou a zároveň moderátorkou tohoto zábavného odpoledne, které obohatí svým pěveckým vystoupením. A nebude jediná z Ordinace! Zazpívá také Bára Štěpánová coby nezapomenutelná Babeta a zúčastní se i další kolegové. Více už ve videu.


Po 13 letech Ivana Jirešová přiznává STRACH, který zažila při natáčení Ordinace. Může za to Langmajer! VIDEO
Po 13 letech Ivana Jirešová přiznává STRACH, který zažila při natáčení Ordinace. Může za to Langmajer! VIDEO

ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Co dokáže jedna kobliha... Lucie s Darkem vyprsknou smíchy!
ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Co dokáže jedna kobliha... Lucie s Darkem vyprsknou smíchy!

HEKÁNÍ A DIVOKÝ SMÍCH: Jak se v Ordinaci natáčí porod? Roztažené nohy Ivany Jirešové pobaví i vás!
HEKÁNÍ A DIVOKÝ SMÍCH: Jak se v Ordinaci natáčí porod? Roztažené nohy Ivany Jirešové pobaví i vás!