Ze zákulisí: Štěpánek se smíchem vypráví, jak Zlatka trénuje běh

Aktualizováno 26.10.2018


Manželská dvojice Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se dala do vyprávění svých letních činností a zážitků, mezi kterými je trénink běhu představitelky Běly na maratón. Ano, slyšíte správně a s jejich veselým vyprávěním si vše můžete poslechnout. Naznačí také, co je v nových dílech jako Bělu a Edu čeká, prý půjde o život!

Přehrát poslední díl

 

„K natáčení Ordinace jsem si přidala natáčení filmové komedie. Je to o matce a třech dospělých dcerách, a všechny se rozhodnou uběhnout maraton. Takže trénuju,“ začíná vyprávět Zlata Adamovské o tom, čemu se celé léto věnovala a co dělá i v těchto dnech. Do toho už jí skáče Petr Štěpánek s kulišáckým výrazem a slovy: „Já bych o tom mohl hodně vyprávět.“ Petře, tak vyprávějte! Džentlmensky pronese něco jako „uondaná“ a, že kvůli tréninku takhle brzo nikdo nikdy nevstává. Zlatka pak vše dovypráví a je na nich vidět, že ať dělají, co dělají, jako manželé si skvěle notují.

Zdroj: Nova.cz

Poslechněte si veselé vyprávění i o práci na chatě a dovolené u moře. A na konci rozhovoru se dobře zaposlouchejte, představitelka Běly totiž naznačí, že v nových dílech zažije rodinu Valšíků hodně dramatické chvíle...

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

ZE ZÁKULISÍ: Adamovská s polštářky, Lupták v jégrovkách a Šoposká o trápení s vlastní svatbou
ZE ZÁKULISÍ: Adamovská s polštářky, Lupták v jégrovkách a Šoposká o trápení s vlastní svatbou

Záhada na operačním sále. Přístroj měl Bělu za mrtvou!
Záhada na operačním sále. Přístroj měl Bělu za mrtvou!

ZE ZÁKULISÍ MASKÉRNY ORDINACE: Takhle se vyrábí pleš! To musíte vidět
ZE ZÁKULISÍ MASKÉRNY ORDINACE: Takhle se vyrábí pleš! To musíte vidět