Svoboda pro Adama z Ordinace ANO, NE: Jak byste o jeho osudu rozhodli vy? Hlasujte

Aktualizováno 04.11.2018

Ordiance: Adam Svoboda v autě
Zdroj: Archiv TV Nova

Mladý a bláhově zamilovaný Adam Svoboda, který je v současnosti ve vyšetřovací vazbě za smrtelnou dopravní nehodu, by mohl být brzo doma! Souhlasíte s tím?

Přehrát poslední díl

 

„Vypadá to, že mě brzo pustí z vazby a budou mě dál vyšetřovat na svobodě. Advokát říkal, že je to tak na osmdesát procent," oznámil radostně ve čtvrtečním díle Adam Marice, čímž ji šokoval. Pustili byste ho i vy?

Neposkytnutí adekvátní první pomoci a úprk z místa nehody, to jsou nezaměnitelná závažná fakta, kterých se řidička Marika Lukáčová osudné noci dopustila. V případu smrtelné nehody Vladimíra Snítila – otčíma primáře Jana Sekory – je v tomto bezesporu vina. Muž celý v tmavém oblečení kráčející večer po krajnici silnice a v autě opilý Adam po ní se sápající, to by pro ni mohly být polehčující okolnosti. Vyšetřování její osoby však zatím zůstává ve hvězdách, neboť k činu se přiznal, jak diváci Ordinace vědí, do Mariky bezhlavě zamilovaný Adam, aby si skrze toto gesto její lásku zajistil. Tragické noci tedy neřídil, bez viny ale zcela nezůstává. Zaslouží si vyšetřování na svobodě a úplnou svobodu? Nebo se vše stalo kvůli němu a je právem za mřížemi a rozhodně by tam měl i zůstat? Jaký je váš názor, jaký osud byste mu předepsali vy?

 

 

 

Poraďte Marice z Ordinace: Měla by povědět pravdu?
Poraďte Marice z Ordinace: Měla by povědět pravdu?

ZÁKULISÍ DĚSIVÉ NEHODY: Cestou na plac došlo ke skutečné srážce!
ZÁKULISÍ DĚSIVÉ NEHODY: Cestou na plac došlo ke skutečné srážce!

Zajímavosti z natáčení bouračky: Jakou rychlostí auto napálilo do panelů a kde je mu konec?
Zajímavosti z natáčení bouračky: Jakou rychlostí auto napálilo do panelů a kde je mu konec?

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?