Milostný čtyřúhelník: Máte alespoň vy jasno v tom, kdo ke komu patří?

Aktualizováno 07.11.2018

Ordinace: Marek, Bibi, Inna a Vojta
Zdroj: Archiv TV Nova

Marek se rozvádí s Innou a žije s Bibi. Ta se rozvádí s Vojtou a žije s Markem. Vojta a Inna strávili noc, avšak v poslední době se Inna opět sbližuje s Markem a vztah BIbi s Vojtou se také lepší... Ještě se v tom vyznáte? A máte jasno v tom, kdo by měl být s kým?

Přehrát poslední díl

 

Konečně si dovolil, po smrti své ženy, znovu se zamilovat. Rozkvétající vztah Marka s Bibi však náhle přerušilo „zmrtvýchvstání“ jeho manželky Inny. Nezemřela, jak se všichni domnívali, byla držena v zajetí. Cítil k ní povinnost, zodpovědnost a vzplály i staré city. Bibi nakonec opustil a se ženou odjel do ciziny. Se zlomeným srdcem se Bibi snažila jít dál a potkala skvělého kluka. Vojta se do ní bezhlavě zamiloval a velmi brzy ji požádal o ruku. Souhlasila, avšak s neplánovaným návratem Marka se v ní ozvaly pochybnosti. Přesto se svatba odehrála a zlom nepřekvapivě přišel po ní. Marek si uvědomil, že Innu už nemiluje a jeho srdce okupuje Bibi, které to nakonec i pověděl. Slyšet to chtěla před svou svatbou s klukem, co by jí snesl modré z nebe. Po souboji rozumu na citem, vyhrálo srdce a Bibi se s omluvou Vojtu opustila. A skočila do náruče šťastnému Markovi. Dva vztahy skončily, aby se zrodil nový.


Vojta s Innou zůstali se zlomeným srdcem, a to je sblížilo. Strávili spolu noc a Vojta by vztahu s ní šanci i dal, ona ale nechce. Stále miluje toho, kdo ji žádá o rozvod. A je mu opět blíž, kdy společně rozkrývají případ nebezpečného žoldáka, co by jí mohl ublížit. Ochranářský reflex bude jen gradovat, stejně jako znovu sbližování. Vlídné přátelství obnovila Bibi i s Vojtou. Osud si s nimi pohrál a vypadá to, že ještě neskončil. Možná je jen otázkou času, kdy osudové dojice Marek s Bibi založí rodinu a Vojta s Innou do toho praští. Možná je jen otázkou času, kdy se manželské páry k sobě vrátí a obnoví své sliby. Jen nové díly ukážou, jak to mezi nimi bude.

Web Ordinace však zajímá, jak byste si přáli vy, aby to mezi touto city zmítanou čtveřicí bylo. Kdo je podle vás osudovým párem? Kdo ke komu patří?

 

12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho
12 SOUČASNÝCH ORDINAČNÍCH PÁRŮ: Který je vám nejmilejší? Podpořte ho

POLIBKY OD VÁŠNIVÝCH MILENCŮ, při kterých se tajil dech
POLIBKY OD VÁŠNIVÝCH MILENCŮ, při kterých se tajil dech

Svoboda pro Adama z Ordinace ANO, NE: Jak byste o jeho osudu rozhodli vy? Hlasujte
Svoboda pro Adama z Ordinace ANO, NE: Jak byste o jeho osudu rozhodli vy? Hlasujte

NEJLEPŠÍ DOKTOR ze seriálové Kamenice: Převálcuje Vojta Mázla?
NEJLEPŠÍ DOKTOR ze seriálové Kamenice: Převálcuje Vojta Mázla?


 


Vojta je v tom až po uši: Táňa ho nečekaně políbí!