Celý 841. díl Ordinace: Zariskovali a bojují o život. Loukota střílí!

Aktualizováno 16.11.2018

Ordinace: 841. díl, Loukota vystřelí po Markovi
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Baba šitá na míru? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

 

♦ CELÝ 841. DÍL SLEDUJTE ZDE ♦

 

Inna ráno viděla před hotelem Loukotu a tak volá opět Markovi, aby jí pomohl, Bibi už to ale těžko nese a podezírá Innu, že si vymýšlí. Marek vezme na celý den Innu na výlet do Hradce. Po návratu zjistí, že její pokoj někdo vykradl, policie ale žádné stopy nenajde. Marek chce vzít na noc Innu na šér, ale dojde ke konfliktu s Bibi, kdy Marek dá dočasně přednost Inně a zajistí jí nocleh na lékařáku RZS. Když se ovšem Inna pokusí o intimitu, striktně ji odmítne. Druhý den se Inna vydá na vlastní pěst do domu Loukotových a Marek opět vyrazí za ní. Najdou sice Innin počítač i větší sumu podezřelých peněz, ale Loukotovi se mezitím vracejí domů. Dojde k přestřelce, padne výstřel a Inna křičí...

Odhalení z Ordinace: Co je s Markem po přestřelce, žije? Odpověď ve VIDEU!
Odhalení z Ordinace: Co je s Markem po přestřelce, žije? Odpověď ve VIDEU!
Mázl s Jakubem se snaží přes seznamku sehnat ženu pro Rytíře, aby skončilo jeho vysedávání u Mázlů. Pokus tajně obhlédnout adeptky u Čerta skončí fiaskem, ale druhý den odepíše na inzerát žena jakoby šitá na míru Rytířovi – Saša Koutecká. Dokonce pracuje jako laborantka v Kamenické nemocnici. Mázl se s ní pod falešnou záminkou sejde a zdá se, že všechno už je na dobré cestě.
Pavlína Němcová nastupuje do Ordinace: Saša Koutecká je jedno velké překvapení
Pavlína Němcová nastupuje do Ordinace: Saša Koutecká je jedno velké překvapení

Zdroj: Archiv TV Nova

Hanák dvakrát pomůže Denise s dětmi a Jonáš už kvůli tomu vypění, chce se o rodinu postarat sám. S Květou a Vilíkem doprovodí Františku na recitační soutěž, kde se seznámí s Dianou Vlčkovou. Denisa si ale na fotce téhle malé holky všimne podezřelé skvrny na oku. Bohužel, její podření se potvrdí - jde o tzv. retinoblastom, rakovinu oka. Naštěstí díky včasnému odhalení nemoci je velká naděje na vyléčení. Květa to ocení, Jonáš vyřizuje Denise matčino uznání.

V TV 16. 10. 2018

 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!