Natáčení POD VODOU: Blonďák z Kameňáku vytřel Benonimu zrak a potápěči měli v rukou jmění

Aktualizováno 22.11.2018


Záchranář zachraňuje i toho, kdo se ho pokusil zabít. A tak Marek skáče do vody a pomáhá ven topícímu se Loukotovi. Při natáčení nedávné scény z Ordinace měl v reálu s vodou větší problém právě představitel Marka. Vzpomíná na to ale s úsměvem. Podívejte se na místo dění.

Přehrát poslední díl

 

I když byl letošní červen pátým nejteplejším od roku 1961 a venkovní teploty skýtaly v průměru okolo 18 °C, na celodenní koupačku v rybníku to ještě rozhodně nebylo. A tak se husí kůži snažil zhruba tři hodiny statečně maskovat Štěpán Benoni, i když na to měl s nastydnutím právo, neboť před ním v mokrém oblečení vesele pobíhal otužilý Jiří Kohout. Okolo Podleského rybníku v Dubečku bylo 27. června živo. Neboť seriálový Loukota při útěku před policií a poté, co omylem postřelil vlastního otce, nezvládl řízení a s vozem sjel do rybníka. A z vody ho zachraňoval ten, kterého chtěl chvíli předtím zastřelit – záchranář Marek. Celé dění diváci Ordinace v růžové zahradě 2 mohli vidět v 842. díle.


Jak takové natáčení pod vodou vypadá, co vše se řeší a jak, na to se podívejte v zákulisní reportáži. Tak třeba bez čtveřice profesionálních potápěčů by se natáčení neobešlo, technika se štábem dostala svou speciální "lodičku", na kterou se vše také muselo opatrně dostat. Jeden z kameramanů seděl dokonce na střeše záchranářského vozu a herci pod vodou řešili jeden malý trabl, neslyšeli slovo "akce". Ale o tom všem už ve videu. 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO
Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO

SEXY GALERIE Štěpána Benoniho: Zachraňuje tonoucího a ukazuje dokonalé tělo
SEXY GALERIE Štěpána Benoniho: Zachraňuje tonoucího a ukazuje dokonalé tělo

TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí
TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí