ÚTĚK VS. PRAVDA: Kterou možnost by měl Adam zvolit? Poraďte mu v anketě

Aktualizováno 24.11.2018


Je krok od života za mřížemi, stejně jako krok od svobody. Adam z lásky k Marice raději jako zločinec plánuje útěk do ciziny, než aby pověděl pravdu a oba dva je vystavil nesnadným, avšak férovým následkům osudové chyby. Měl by začít rychle balit, nebo konečně hájit pravdu a sebe? Stalo by se to sprostým podrazem, nebo správnou věcí?

Přehrát poslední díl

 

Adam Svoboda byl propuštěn na kauci z vazby, vyšetřování smrtelné nehody Vladimíra Snítila, ke které se přiznal, tak pokračuje na svobodě. Verdikt soudu ho ještě čeká, s čímž přichází nejasná vidina o svobodě a obava ze života za mřížemi. Do vězení jít nechce, zničilo by ho to. Už jen pobyt ve vazbě snášel velmi těžce. A jelikož nechce podrazit Mariku, o pravdě mlčí. Jediným řešením neblahé situace se pro něj stává útěk za hranice. Bláznivý a nebezpečný plán se mu líbí čím dál víc. A ještě krásnější je s představou, že na to nebude sám a vypraví se vstříc novému osudu s milovanou ženou Marikou. Jenomže pro ni útěk nepřichází v úvahu.

Zdroj: Nova.cz

Tak co teď s hořkým zklamáním? Nutit ji, k čemu by to ale vedlo? Vykašlat se na ni tedy a odjet sám? Avšak celý život se skrývat za zločin, který nechal zajít do nejtemnějšího extrému někdo jiný? Toto cizí břemeno na sebe už ale vzal. Nebo přestat Mariku zaštiťovat a povědět konečně pravdu, ať následky svých činů řeší oba dva?Zdroj: Archiv TV Nova

 

Svoboda pro Adama z Ordinace ANO, NE: Jak byste o jeho osudu rozhodli vy? Hlasujte
Svoboda pro Adama z Ordinace ANO, NE: Jak byste o jeho osudu rozhodli vy? Hlasujte

Zůstat, nebo odjet: Sbalili byste si kufry na místě Inny? Hlasujte
Zůstat, nebo odjet: Sbalili byste si kufry na místě Inny? Hlasujte

Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO
Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO