Bolestivá čtvrteční Ordinace: Adam ukončí život v cele zoufalým činem

Aktualizováno 01.12.2018


Život za mřížemi není život, svá muka se Adam rozhodne skončit jednou provždy. Naplánuje si sebevraždu a v cele se oběsí. Ještě předtím na chvíli zahlédne tu, která ho srazila na kolena.

Přehrát poslední díl

 

Marika se dlouho přemlouvá k tomu, aby zašla za Adamem a vysvětlila mu, proč ho podrazila. Když už je konečně na místě a přes mříže ho uvidí zcela zdrceného, jak ho vedou do návštěvní místnosti, pohltí ji strach. Adamův pohled mluví za vše a Marika pod tíhou svědomí prostě uteče. Nezvládne čelit svým skutkům a nechá ho v base ještě zoufalejšího. Sklíčený Adam se rozhodně takový život skončit. Pak už bude pozdě na cokoliv, Marika obdrží zprávu, že se Adam pokusil zabít. Stane se z pokusu o sebevraždu sebevražda? Jak moc zlé to s ním bude?

Na dno si ve čtvrtečním díle sáhne i Jonáš, kterého potká velká smůla s půjčeným autem. Nehoda pro něj v tu chvíli dopadne bez úhony, dožene ho později... Co se mu stane, co udělá?

Na Čestmíra naopak čekají radostné chvíle, o které se mu překvapivě postará laborantka Saša. Dopisování s ní naprosto podlehne. Začíná se mu snad líbit?

Nenechte si ujít emotivní díl s názvem Já to zvládnu sám první listopadový den od 20:20 na TV Nova.

 


Dřív než v TV: Je Sekora zraněn? Odpověď na to, zda je strach Mariky oprávněn
Dřív než v TV: Je Sekora zraněn? Odpověď na to, zda je strach Mariky oprávněn

POKUS O SEBEVRAŽDU tento týden v Ordinaci: Adam se oběsí!
POKUS O SEBEVRAŽDU tento týden v Ordinaci: Adam se oběsí!