Mázl vybral atraktivní Sašu Rytířovi: Komu ji ale vyberete vy?

Aktualizováno 01.12.2018

Ordinace: Saša, Rytíř, Mázl, Hanák
Zdroj: Nova.cz

Že je v laboratoři Kamenické nemocnice ukrytý půvabný poklad, odhalil Čestmír Mázl teprve nedávno. Na seznamce našel pohlednou Sašu Kouteckou, kterou chce dohodit Karlovi. Teda, pokud se do ní dřív nezamiluje sám. Ke komu z Ordinace se milá laborantka hodí podle vás?

Přehrát poslední díl

 

Karel Rytíř je bez partnerky poměrně dlouho, není tedy divu, že veškerou svou pozornost upnul na svého malého syna Benjamína. Což je naprosto v pořádku a pochopitelné, jen by se to nesmělo vymknout kontrole, kdy přes Bena vlezl do života Čestmírovi a Aleně. Trávit veškeré volné chvíle s "pátým kolem u vozu" rozhodně není pro novomanžele nic chtěného. A tak se Čestmír rozhodl jednat a s pomocí Jakuba Karlovi založil profil na seznamce. Bez jeho vědomí, neboť Rytíř tímto druhem seznámení zavrhá. A tak pod jeho jménem s fotkou z jeho mládí prozatím vystupuje iniciátor celé akce. Jen do té doby, než se objeví ta pravá.

A ta se zjevila poměrně rychle se svým velkým kouzlem. Jmenuje se Saša Koutecká (Pavlína Němcová) a je to máma dvacetileté dcery, rozvedená a opuštěná žena oplývající půvabem, chytrostí a klidem.


Mázl vystupující jako Rytíř si s ní rozumí čím dál víc. S kým by na to rande rozhodně měla vyrazit? Pánů je ve hře hned několik, hodila by se podle vás třeba k Otovi Kovářovi, nebo by byla vhodnou partnerkou Petrovi Hanákovi? A co Jan Sekora?


 

Světová mola ji od trémy neubránila: Pavlína Němcová je taky jenom žena, co se občas stydí. ROZHOVOR
Světová mola ji od trémy neubránila: Pavlína Němcová je taky jenom žena, co se občas stydí. ROZHOVOR

Scéna s Němcovou předtím, než doputovala do TV. Zákulisní VIDEO
Scéna s Němcovou předtím, než doputovala do TV. Zákulisní VIDEO

Pavlína Němcová nastupuje do Ordinace: Saša Koutecká je jedno velké překvapení
Pavlína Němcová nastupuje do Ordinace: Saša Koutecká je jedno velké překvapení


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?