PŘÍMO Z NATÁČENÍ VESELKY: Nakažlivá bojovka Martina Stránského a místo modrých rukou. VIDEO ze zákulisí

Aktualizováno 13.12.2018


Psal se říjen, slunce pražilo a herci při natáčení seriálové svatby Aloise a Jindřicha předstírali listopad. Zámek nedaleko hlavního města opět zažil povzbuzení, se smíchem na něj vzpomíná hlavně Bára Štěpánová. Letos se o něj v první řadě zasloužil Martin Stránský. A co novomanželé? Zavítejte na plac, kde se děly zajímavé věci.

Přehrát poslední díl

 

V ději Ordinace si Aloise s Jindřichem při druhé a už ničím nerušené svatbě konečně řekli 13. listopadu vytoužené "ano". Seriálová veselka proběhla na ověřeném a pro herce trochu osudovém místě, na zámku Berchtold. Vdávala se tady třeba Babeta s Hessem. Představitelka zrzavé sestřičky se smíchem zavzpomínala na důsledky nepřízně počasí při její seriálové veselce, stejně jako režisér Marián Kleis. Letos si počasí herci nemohli vynachválit, malé vrásky dělalo jen autorům, neboť dvouměsíční předstih v natáčení neměl co dělat se sychravým podzimním počasím, ve kterém se díl vysílal v TV.

Celý 849. díl Ordinace: Aloise s Jindřichem se vzali!
Celý 849. díl Ordinace: Aloise s Jindřichem se vzali!

Zdroj: Archiv TV Nova

Dobrou náladu si nikdo kazit nechtěl a kdo byť jen trochu upadal do splínu, toho okamžitě rozchechtal chechtající se Martin Stránský. Svým nakažlivým smích se zasloužil o bojový úkol, kterým ho pověřil režisér: měl rozesmávat okolí. Netradičního úkolu se zhostil na jedničku se smajlíkem. Ve veselé i vzpomínkové reportáži pobaví i vás. A nejen on, podívejte se. 


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Zákulisí Ordinace: První svatební šaty Bouškové měly fakt grády
Zákulisí Ordinace: První svatební šaty Bouškové měly fakt grády


VŠECHNY SVATBY ORDINACE: Která nevěsta byla jako z pohádky? Hlasujte!
VŠECHNY SVATBY ORDINACE: Která nevěsta byla jako z pohádky? Hlasujte!

TO JSTE V TELEVIZI NEVIDĚLI! Video ze zákulisí veselky?
TO JSTE V TELEVIZI NEVIDĚLI! Video ze zákulisí veselky?