NOVÝ PÁR v Ordinaci: Inna s Vojtou to dali dohromady. Vydrží to, co vy na to?

Aktualizováno 16.12.2018

Ordinace: Inna s Vojtou
Zdroj: Archiv TV Nova

Jejich partneři se dali dohromady a jim zůstala jen vzájemná opora, ze které se rychle stalo přátelství plné pochopení. A to už je krok k něčemu víc, který ve čtvrtečním díle Inna s Vojtou udělali. Sice si zbyli, ze žalu spolu ale nejsou. TO mají za sebou, nyní je to jiné, bez sebe už totiž být nechtějí. Jak se vám nová zamilovaná dvojice líbí?

Přehrát poslední díl

 

Poté, co se Bibi s Markem dali dohromady, ocitli se Vojta s Innou na stejné lodi. Jejich partneři je opustili a oni je milovali. Společně prožívané trápení z rozchodu i rozvodu je k sobě přitahovalo jako dva magnety, chápali se bez jakéhokoliv souzení. Byť je vlastně sblížilo zoufalství, kvůli němu spolu nejsou, už ne. Postupně přerostlo v porozumění, vzájemnou oporu a přátelství. Trávili spolu hodně času, vlastně všechny volné chvíle, a tak měli čas se poznávat při světlých i temných chvílích. Až nakonec Vojta nevydržel a s Innou si o jejich vztahu promluvil a vzešlo najevo, že se bez sebe se jim být nechce a ani není důvod se tomu bránit. Pomilovali se a pak už padala slova typu: miláčku.


Opravdu si spolu rozumí a tím jsou sympatickou dvojkou, vnímáte to také tak? Jak se vám líbí nově utvořený pár? Fandíte jim? Nebo zastáváte názor, že se k sobě nehodí a takto vzniklý vztah nevydrží? Je pro ně ještě brzy na nový vztah?
 

Co Inně z Ordinace hrozí? Bude to peklo
Co Inně z Ordinace hrozí? Bude to peklo

 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?