Čtvrtek v Ordinaci: Hugův podivný plán, jak spojit rodiče a Maričin krok vpřed. VIDEO

Aktualizováno 21.12.2018


Hugo má nekonečných hádek rodičů už dost, je zoufalý a proto taky vymyslí zoufalý plán, kterým by jim chtěl otevřít oči... Co chystá?

Přehrát poslední díl

 

Hugo zajde za Jarmilou, kde hledá útěchu. Z ustavičných hádek Boba a Heluš je zdeptaný. Jarmila ho nechtěně přivede k myšlence, že jeho rodiče spojí strach o něj. A tak Hugo vymyslí plán, jak doma konečně nastolit klid. Tentokrát nepůjde o žádný útěk ani únos, stane se z něj batole!

Marika se rozhodne zůstat nadále v Kamenici a důvodem je Sekora. Zdá se, že se vážně zamilovala a kvůli němu chce za minulostí udělat tlustou čáru a vzhlížet s ním k nové budoucnosti. Jenomže to vůbec nebude tak snadné, jak si plánuje. Opět dostane překvapivou zprávu o Adamovi...

Tereza se vrátí z nemocnice domů a všichni jsou jí oporou, jen Mára chybí. Ten si na sebe navalí služby, aby se domů nemusel vůbec dostat a vyhnul se tak střetu s Terezou a komunikaci o smrti dítěte. Pracovně selže a následně i partnersky. Terezu čeká bolestivé zjištění, přistihne totiž svého milovaného chlapa při nevěře…

Jak vše dopadne a co víc se odehraje, tak o tom už v 852. díle Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek 22. listopadu od 20.20 na Nově.

 

Tereza přistihla Máru v posteli s jinou. Jeho reakce? Na facku málo! FOTO
Tereza přistihla Máru v posteli s jinou. Jeho reakce? Na facku málo! FOTO

ORDINACE TENTO TÝDEN: Výhrůžky, závislost, nelítostná pravda i přiznání
ORDINACE TENTO TÝDEN: Výhrůžky, závislost, nelítostná pravda i přiznání