Ukázka z Ordinace: Leoš Mára na sále totálně selže. Roztrhne pacienta!

Aktualizováno 22.12.2018


Na chyby ostatních rád upozorňuje a ještě raději z nich profituje. Sám se prezentuje jako neomylný, i když na svém kontě několik škraloupů má. Sebestředný parchant Leoš Mára se dnes hodně podcení a dá všanc pacientův život. Sledujte v ukázce ze čtvrtečního dílu.

Přehrát poslední díl

 

Leoš Mára si nabral přespříliš směn v nemocnici, aby takřka vůbec nemusel chodit domů, kde by se střetl s uplakanou Terezou a čelil nedávnému neštěstí. Nechce, aby ho Tereza psychicky stáhla na dno. Se smrtí svého dítěte se chce vypořádat sám a po svém. Brát si tolik služeb je troufalé a nebezpečné vzhledem k zátěži, kterou na sebe doktor navalí. Nedostatek odpočinku pak snadno vede k chybám. Leoš Mára má velké ego a myslí si, že je neomylný, a tak mu život ukáže, že není. Na sále se dopustí velké chyby a pacienta ošklivě zraní…

Takový přešlap už jen tak pod koberec nezamete. Nebo snad ano se svým esem v rukávu v podobě milenky Charlotte Moreau, která je zástupkyně majitele nemocnice? Avšak už jednou od něj dala ruce pryč, udělá to zas? Co se bude dít, to už sledujte v 852. díle Ordinace v růžové zahradě 2 dnes večer.

 

Čtvrtek v Ordinaci: Hugův podivný plán, jak spojit rodiče a Maričin krok vpřed. VIDEO
Čtvrtek v Ordinaci: Hugův podivný plán, jak spojit rodiče a Maričin krok vpřed. VIDEO

Tereza přistihla Máru v posteli s jinou. Jeho reakce? Na facku málo! FOTO
Tereza přistihla Máru v posteli s jinou. Jeho reakce? Na facku málo! FOTO

Vrah Adam opět na scéně: A znovu se postará o pozdvižení, velmi brzy
Vrah Adam opět na scéně: A znovu se postará o pozdvižení, velmi brzy