Krutá dohra nevěry v příští Ordinaci. Půjde o život!

Aktualizováno 22.12.2018


Rodina Valšíků i tak zažívá těžké časy, bohužel ještě zhořknou. Tereza přišla o dítě a přistihla milovaného chlapa při nevěře. Následně se po ní slehne zem a rodina se obává nejhoršího, že spáchala sebevraždu! Dochází k další ráně v jejich životech! Podívejte se v ukázce ze zbrusu nového dílu, co se u nich bohužel stane…

Přehrát poslední díl

 

Eduard nemůže Terezu najít a strachy šílí, je jim známo, co jeho dcera v hotelovém pokoji uviděla – nevěrného milovaného Máru pelášícího se s milenkou Charlott poté, co přišli o dítě. Tereza nebere telefon, nikde ji nemohou najít, nikdo ji neviděl a obávají se toho nejhoršího, čeho už jednou byla schopna: že si sáhne na život. Moc dobře vědí, jak je na tom teď psychicky špatně a jak problémy zvládat neumí. Z rozhovoru s Bělou vyjde najevo, že se s ní Tereza vlastně loučila, když jí viděla naposledy s výmluvou, že jde na procházku. Eduard už panikaří, Jindřicha obavy z toho, že si ublížila, také pohlcují. Eduard dál žhaví telefony a žádá o zahájení pátrání. A pak se to stane... Podívejte se ve videu, k čemu u nich bohužel dojde.

Víc sledujte v premiérových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 příští týden 27. a 29. listopadu od 20:20 na TV Nova. A držte jim palce.
 
 

Připomeňte si:

Tereza přistihla Máru v posteli s jinou. Jeho reakce? Na facku málo! FOTO
Tereza přistihla Máru v posteli s jinou. Jeho reakce? Na facku málo! FOTO

Terezin POKUS O SEBEVRAŽDU má nečekanou dohru
Terezin POKUS O SEBEVRAŽDU má nečekanou dohru