Ondřej Sokol už brzy v Ordinaci: Objeví se nakonec i jako Prokop Hrubý? Konec všem spekulacím. ODPOVĚĎ

Aktualizováno 23.12.2018


Příští týden se děj Ordinace v růžové zahradě 2 přenese do show Tvoje tvář má známý hlas. Neojedinělé propojení dvou oblíbených a významných projektů nabídne divákům zajímavou podívanou. Ovšem kladou si otázku, v jaké roli se zjeví Ondřej Sokol. Zahraje si sám sebe, tedy moderátora Tvojí tváře, nebo přijde jako Prokop Hrubý, Kamenický lékař? Tak i tak je na co se těšit.

Přehrát poslední díl

 

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 a show Tvoje tvář má známý hlas pojí jedna a tatáž osoba – kreativní producentka Simona Matásková, což je v podstatě odpověď na to, proč k unikátnímu propojení těchto dvou pořadů došlo. „Samo se to nabízelo. A já sem o tom přemýšlela všechny ty čtyři řady Tvojí tváře,“ svěřuje se Simona Matásková, která je ráda, že se nápad zrealizoval při natáčení té páté a dodává: „Autoři Ordinace museli vymyslet linku tak, aby se vetknula a sladila s natáčením Tváře. Podařilo se a máme připravenou zajímavou zápletku. Doufám, že se bude líbit i divákům. My se na to těšíme,“ dodala s upřímným úsměvem.

Zdroj: Nova.cz

Jak je divákům Novy známo, moderátorem show Tvoje Tvář má známý hlas je od její první řady, roku 2016, Ondřej Sokol, který v první řadě seriálu Ordinace ztvárnil oblíbeného doktora Prokopa Hrubého. Na sociálních sítích se proto objevilo mnoho diskuzí o tom, jak se v “propojeném“ díle vlastně objeví.
Zdroj: TV Nova

Web Ordinace vše uvede na pravou míru, aby bylo jasno: Ondřej Sokol se do Ordinace a Kamenice na chvíli vrátí výhradně a jen jako Ondřej Sokol, zahraje si tedy sám sebe. O zábavu diváci ale rozhodně nepřijdou. „Je to zvláštní a ještě jsem nic takového nezažil,“ pronesl Onřej. Více o jeho pocitech z návratu na natáčení seriálu, kde léta působil jako pediatr a kam se po letech vrátil sám za sebe, si poslechněte ve videu. A nenechte si ujít sobotní vydání pořadu Volejte Novu -  Reportáž z natáčení, která odhalí zase něco víc, sledujte v sobotnm vydání pořadu Volejte Novu 

A na Ordinaci ve Tváři se dívejte v 854. díle ve čtvrtek 29. listopadu od 20:20 na TV Nova.


TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí
TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí

V předpremiéře Ordinace: D*vko! Řve Tereza na zástupkyni nemocnice a jednu jí švihne. VIDEO
V předpremiéře Ordinace: D*vko! Řve Tereza na zástupkyni nemocnice a jednu jí švihne. VIDEO

Krutá dohra nevěry v příští Ordinaci. Půjde o život!
Krutá dohra nevěry v příští Ordinaci. Půjde o život!