Z NATÁČENÍ ORDINACE: V probíhající reálné show se točila fikce, při které zemřel oblíbenec. Hlava kolem vám půjde i dál

Aktualizováno 24.12.2018


Matka tygřice je název dílu Ordinace v růžové zahradě 2, který se vepíše do seriálové kroniky. Prvně v historii televize Nova se totiž děj seriálu přenese do reálné show. Dva projekty a dva týmy se na jeden den sloučily a zároveň zůstaly samy sebou, aby divákům nabídly zajímavý zážitek. Pojďte se podívat na natáčení – dovolíme si citovat jednu divačku – „tvoje ordinace má růžový hlas“.

Přehrát poslední díl

 

Na pódiu vysílané a divácky populární show Tvoje tvář má známý hlas probíhají tréninky připravených pěveckých čísel známých osobností, nebylo by na tom vůbec nic zvláštního, kdyby kolem pódia nestál druhý štáb, který s tím nemá nic společného. Teda v ostatní dny normálně ne, tento je jiný. Seriálové kamery kolem pódia tu mají své zastání, natáčí Ordinaci.

Zdroj: Archiv TV Nova

A tak se v probíhající show točí seriál. Samozřejmě se dění na pódiu na chvíli přizpůsobilo potřebám děje Ordinace, aby seriáloví lékaři v podání Mariky Šoposké, Štěpána Benoniho, Zuzany Stavné a Ivana Luptáka měli co na práci. K žádnému reálnému zranění v ten den na Tvojí tváři nedošlo, aby bylo jasno. Jen se zakomponovala „zachraňující“ scénka do probíhajícího dění s reálným publikem, některými účastníky, členy štábu a také moderátorem.

Spolupráci si všichni, jak je vidět, užívali.

Zdroj: Archiv TV Nova

A jelikož Ondřej Sokol odmoderoval všech pět řad fenomenální show, nemohl být nahrazen nikým jiným ani z důvodu, že v první řadě Ordinace ztvárnil pediatra Prokopa Hrubého. V Ordinaci se totiž show Tvoje tvář má známý hlas ukazuje taková, jaká skutečně je. A tak Prokop Hrubý musel z kola ven. Jeho imaginární pohřeb proběhne ve čtvrtek 29. listopadu, kdy se Ondřej Sokol objeví v Kamenici jako Ondřej Sokol, tedy populární moderátor. A vlastně, proč ne. Diváci obou projektů si tak mají co užít a nad čím debatovat. A o to zajímavější zážitek to pro ně bude. Tak se o tom přesvědčte už tento čtvrtek od 20:20 na Nově. A kdo ví, třeba jednou "zmrtvýchvstání" Prokopa Hrubého proběhne.
 

ORDINACE TENTO TÝDEN: Hnusná pravda, život na vlásku, útok, udání a výlet na natáčení Tvojí tváře
ORDINACE TENTO TÝDEN: Hnusná pravda, život na vlásku, útok, udání a výlet na natáčení Tvojí tváře

Bibi, Marek, Inna a Vojta: Jak ve skutečnosti herci čelí střetům s ex?
Bibi, Marek, Inna a Vojta: Jak ve skutečnosti herci čelí střetům s ex?

Ondřej Sokol už brzy v Ordinaci: Objeví se nakonec i jako Prokop Hrubý? Konec všem spekulacím. ODPOVĚĎ
Ondřej Sokol už brzy v Ordinaci: Objeví se nakonec i jako Prokop Hrubý? Konec všem spekulacím. ODPOVĚĎ

Krutá dohra nevěry v příští Ordinaci. Půjde o život!
Krutá dohra nevěry v příští Ordinaci. Půjde o život!

V předpremiéře Ordinace: D*vko! Řve Tereza na zástupkyni nemocnice a jednu jí švihne. VIDEO
V předpremiéře Ordinace: D*vko! Řve Tereza na zástupkyni nemocnice a jednu jí švihne. VIDEO