Ukázka z Ordinace: Vojta zachraňuje Ondřeje Sokola, který se po 10 letech vrací a jde mu o život

Aktualizováno 29.12.2018


Do Ordinace se po deseti letech vrací Ondřej Sokol. A hned mu půjde o život…Celé jedno desetiletí uteklo od chvíle, kdy diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě sledovali osud seriálové postavy Ondřeje Sokola. Už dnes večer se herec a moderátor do slavné kamenické nemocnice vrátí. A to za dramatických okolností...

Přehrát poslední díl

 

Nejprve autonehoda, pak děsivý výbuch v zákulisí natáčení show Tvoje tvář má známý hlas. To jsou okolnosti, za kterých se Ondřej Sokol dnes večer objeví v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. „V tomto díle nemám nic společného s Prokopem Hrubým, kterého jsem v Ordinaci hrál. Dokonce se ani nepotkám s žádným doktorem, se kterým jsem byl tehdy v kontaktu. Je to odvážný počin a myslím, že vznikl proto, že mě scénáristé chtěli vidět trpět a plakat,“ vtipkuje Ondřej Sokol, který v Ordinaci ztvární sám sebe.

Zranění v Ordinaci na Tvojí tváři: Nereálné? Vůbec. Při natáčení se můžete nabodnout i na paroží jelena! ZE ZÁKULISÍ
Zranění v Ordinaci na Tvojí tváři: Nereálné? Vůbec. Při natáčení se můžete nabodnout i na paroží jelena! ZE ZÁKULISÍ

Propojení projektů Tvoje tvář má známý hlas a Ordinace v růžové zahradě 2 se nabízelo. „Přemýšlela jsem o tom už během předchozích řad Tváře, ale bylo potřeba v Ordinaci dobře vymyslet linku,“ popisuje kreativní producentka obou projektů Simona Matásková s tím, že tvůrci seriálu vytvořili příběh, který by mohl být skutečný.
Zdroj: Archiv TV Nova

Zákulisní převtělení v Ordinaci: Bibi Markem a on Bobem! VIDEO
Zákulisní převtělení v Ordinaci: Bibi Markem a on Bobem! VIDEO

Natáčení v ateliéru Tváře byl pro seriálové záchranáře zábavou. „Zpočátku mě ten scénář překvapil, nečekala jsem to, ale dnes, když jsem to tady viděla, mi to přišlo jako super nápad, protože tohle se v reálu může stát,“ popsala Marika Šoposká. „Byla to akční scéna, zachraňovali jsme popálené lidi zasažené proudem. Ale užili jsme si i legraci. Máme ve Tváři kolegy a kamarády. Bob a Míša jsou odvážní, že do toho šli a ještě zvládají točit Ordinaci. Já nevím, jestli bych v sobě tu odvahu našel. Rád zpívám a jsem šťastný, když zpívám, ale myslím si, že lidé, kteří mě slyší zpívat, šťastní nejsou,“ směje se Ivan Lupták.

Výsledek sledujte dnes ve 20:20 na Nově!
 

Z NATÁČENÍ ORDINACE: V probíhající reálné show se točila fikce, při které zemřel oblíbenec. Hlava kolem vám půjde i dál
Z NATÁČENÍ ORDINACE: V probíhající reálné show se točila fikce, při které zemřel oblíbenec. Hlava kolem vám půjde i dál

TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí
TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí