JE TO TADY: Marika se Sekorovi konečně přizná k zabití jeho otce!

Aktualizováno 07.01.2019

Ordinace: Špatné zprávy pro Sekoru
Zdroj: Archiv TV Nova

Na předvánoční a sváteční pohodu může zapomenout Jan Sekora a Marika Lukáčová, oba totiž budou čelit hořké pravdě. Marika se mu konečně přizná, že to ona zabila jeho tátu! Kdy se tak stane?

Přehrát poslední díl

 

Soud s Adamem Svobodou kvůli smrti Vladimíra Snítila se blíží a na Mariku je ze strany Adamova otce a jeho právníka vyvíjen tlak, aby Adamovi poskytla alibi, což znamená křivě svědčit. Jelikož je se svědectvím u soudu poslala do háje, přitlačili. Začnou ji vydírat skrze Sekoru a na své straně mají dalšího silného soupeře – Leoše Máru, Adamův právník se s ním zná a nový ředitel nemocnice mile rád uvidí Mariku trpět…

Sekora bude Mariku prosit, aby pověděla u soudu prostě pravdu a Adam dostal spravedlivý trest, na ničem jiném nezáleží. Ona se bude bránit, že nemůže, musí Adama krýt. Sekora bude chtít slyšet jeden jediný pádný důvod, proč by měla domoci vrahovi jeho otce ke svobodě a dostane takový, o kterém se mu nesnilo ani v nejhorší noční můře. Marika mu do očí vpálí, že nemůže, protože tehdy řídila ona! To ona zabila jeho otce! Přizná se, konečně muži, kterého miluje, poví celou pravdu takovou, jaká je: krutá. Odehraje se to 18. prosince v 859. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Musím lhát. A od té chvíle půjde všechno bohužel z kopce... Dohra bude hodně bolestivá pro oba dva.

Jak hnusnou pravdu Sekora unese? Co udělá? Dokáže láska vyhrát nad touhou po spravedlnosti? Jak dopadne soud s Adamem? Nejen na to odpoví nové díly ještě před Vánoci, tak se dívejte každé úterý a čtvrtek večer na Nově.
 

Únos přinese Inně s Vojtou hořce smutnou dohru. Rozchod? Víc než to
Únos přinese Inně s Vojtou hořce smutnou dohru. Rozchod? Víc než to

PROSINEC V ORDINACI: Smrt nablízku, velké loučení, zdrcující skutečnost a kouzlo Vánoc. VIDEO
PROSINEC V ORDINACI: Smrt nablízku, velké loučení, zdrcující skutečnost a kouzlo Vánoc. VIDEO

Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky
Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?