Poslední rozhovor Marka s Innou. Jakými slovy se s ním rozloučí? VIDEO

Aktualizováno 11.01.2019


Inna cítí, že musí z Kamenice nadobro pryč. Potřebuje si zahojit všechny rány a hlavně se očistit od marných citů k Markovi. A právě za ním v ukázce přijde, aby ho naposledy viděla a dala mu sbohem...

Přehrát poslední díl

 

Inna chodí s Vojtou, v srdci však nosí Marka. Po traumatickém zážitku s únosem si to uvědomila a dnes večer to vysloví nahlas. Vojtovi nechce a nemůže takhle ubližovat, nezaslouží si to. Však nezaslouží si ani druhé odkopnutí. Není to snadné ani pro jednoho z nich. Nejlepším řešením je pro Innu odjezd pryč, proto se pro něj rozhodne. Musí se od všeho oprostit, zapomenout, začít znova. A tak naposledy přijde za tím, kvůli kterému má život naruby, kvůli komu odjíždí: za Markem. Ten o jejím návratu na Ukrajinu nic neví a od ní se taky ani nedozví, má to smysl? Inna za ním přijde rozloučit se tiše… Podívejte se na smutnou ukázku.

A ještě smutnější bude sbohem, které si poví s Vojtou. Tak jí ho dejte i vy dnes večer ve 20:20 na Nově.

Pravda, která bolí v úterní Ordinaci pro Květu a Vojtu. Co je bohužel nemine?
Pravda, která bolí v úterní Ordinaci pro Květu a Vojtu. Co je bohužel nemine?

ORDINACE TENTO TÝDEN: Rozchody, loučení, Bobovo zranění a Jonášovo utrpení. VIDEO
ORDINACE TENTO TÝDEN: Rozchody, loučení, Bobovo zranění a Jonášovo utrpení. VIDEO

 

 

Být s ním a citít pořád silné city k Markovi, to Miluje totiž pořád Marka DoležalaOn je důvod jejího odjezdu. Zanechává v Kamenici Vojtu, skvělého kluka, se kterým by za jiných okolností byla šťastná. Podruhé za sebou je opuštěn, i když žádnou chybu neudělal, i když měl rád.