Ukázka z Ordinace: Hanák překvapuje policii a mění zatčenému Jonášovi život

Aktualizováno 11.01.2019


Hanák zaskočí Janáka i diváky Ordinace v růžové zahradě 2 tímto gestem. Policii o něco požádá. O co jde a co za tím stojí? Podívejte se v ukázce z dnešního dílu.

Přehrát poslední díl

 

Hanák zamíří na policejní stanici kvůli zatčenému Jonášovi. Toho policie odvedla v poutech před zrakem jeho matky. Květa je s celou rodinou v šoku a Jonáše pohltí opravdový strach a tíha jeho velké chyby v momentě, kdy mu právnička Naďa oznámí, jaký trest mu za výrobu a distribuci omamných látek v organizované skupině hrozí: odnětí svobody v rozmezí deseti až osmnácti let! Hanák vidí, jak to rodinu ničí a pomoci chce také Denise s dětmi. Zajde proto za policií a za Jonáše se přimluví. Je to hodný kluk, co blbě šlápl vedle, protože mu ani nedošlo, kam až vše může sahat. A hlavně: policisty popostrčí k jisté možnosti, o které také uvažují... 

Zdroj: Nova.cz

Dělá to Hanák jenom proto, že je férový chlap a ví, že Jonáš skutečně jen chyboval a mezi zločince nepatří? Nebo to dělá hlavně pro Denisu, na které mu záleží? A co teda bude s Jonášem? Tak o tom všem už večer ve 20:20 na Nově.

Poslední rozhovor Marka s Innou. Jakými slovy se s ním rozloučí? VIDEO
Poslední rozhovor Marka s Innou. Jakými slovy se s ním rozloučí? VIDEO

Únos přinese Inně s Vojtou hořce smutnou dohru. Rozchod? Víc než to
Únos přinese Inně s Vojtou hořce smutnou dohru. Rozchod? Víc než to

ORDINACE TENTO TÝDEN: Rozchody, loučení, Bobovo zranění a Jonášovo utrpení. VIDEO
ORDINACE TENTO TÝDEN: Rozchody, loučení, Bobovo zranění a Jonášovo utrpení. VIDEO


 

Nova.cz