Ordinační Vánoce: Make-up tutoriál od Rádi na síti rozpláče smíchy

Aktualizováno 27.01.2019


Jelikož Radim Fiala nezkazí žádnou legraci, tak se do plnění ztřeštěného svátečního přání pro Ha Thanh pustil po hlavě a poctivě natočil tutoriál na silvestrovské líčení tak, jak to dělají blogerky. Drsňáckou tvář Hanáka nechal za dveřmi, přípravu nepodcenil a výsledek pojal po svém. Tak se usaďte a nerozmažte si u toho make-up, až smíchem zaslzíte :-).

Pøehrát poslední díl

 

Radim přípravu nepodcenil a ještě v šatně předtím, než šel své vánoční veledílo natočit do seriálové maskérny (dámy děkujeme), sjížděl na internetu beauty tutoriály, což ve videu poznáte. Návod na silvestrovský look natočil na mobil, dodržel zásady tutoriálu, zažádal o blogerský střih a vymyslel si "nick" do znělky. Radime, jsi prostě nejvíc! Děkujeme ti, že jsi pro každou "špatnost" a Ha Thanh - tobě přejeme podívanou, která ti zvedne náladu, stejně jako divákům Ordinace. Vše ve VIDEU.

Zdroj: Nova.cz

Na tutoriál Rádi na sití z pohledu kamery (přes zrcadlo) se můžete podívat zde. Ještě vás čeká splnění jednoho přání s dvojicí Klára Oltová a Milan Peroutka! Brzy na webu.

 


Ordinační Vánoce: Ha Thanh svým přáním dostane Fialu, co bláznivého jí má splnit? VIDEO
Ordinační Vánoce: Ha Thanh svým přáním dostane Fialu, co bláznivého jí má splnit? VIDEO

Ordinační Vánoce: Kostým pandy, Rolničky vietnamsky a záchvaty smíchu. Ha Thanh plní Liborovi přání! Odbourá i vás. VIDEO
Ordinační Vánoce: Kostým pandy, Rolničky vietnamsky a záchvaty smíchu. Ha Thanh plní Liborovi přání! Odbourá i vás. VIDEO

MAGICKÉ SVÁTKY VÁM PŘEJE ORDINACE!
MAGICKÉ SVÁTKY VÁM PŘEJE ORDINACE!

LEDEN V ORDINACI: Návrat grázla i dcery, lásky, děti a nový muž
LEDEN V ORDINACI: Návrat grázla i dcery, lásky, děti a nový muž