Syn oblíbeného Ordinačního páru má novou tvář. Proč došlo k přeobsazení Toníka Suchého? VYSVĚTLENÍ

Aktualizováno 30.06.2019


V novém díle Ordinace v růžové zahradě 2 se hned po sváteční pauze objevil v roli Toníka Suchého, syna známé dvojice manželů Zdeny a Davida, nový kluk. Z jakého důvodu? Kreativní producentka seriálu vysvětlí, proč došlo k přeobsazení.

Přehrát poslední díl

 

„I když nám to bylo neskutečně líto, museli jsme přeobsadit postavu Toníka, syna Zdeny a Davida Suchých. Toníkův původní představitel Lukášek Hrabák studuje sportovní školu a chce být sportovec. Do Ordinace vstupoval jako čtyřletý kluk a teď je ve věku, kdy si chtěl o sobě rozhodnout. To musíme ctít. Byl ale velmi statečný. Abychom ho nebrali ze školy, točili jsme s ním hlavně o víkendech. A to znamenalo, že šel brzy ráno na trénink, pak přijel točit k nám a pak šel zase na trénink nebo na zápas. Pro něj i pro jeho rodinu to bylo složité. Toníka jsme ale pro tuto sezónu nemohli postrádat, a tak jsme jej museli přeobsadit a snažili jsme se najít kluka, který by byl původnímu Toníkovi co nejvíce podobný, a nebylo to jednoduché,“ vysvětluje důvody přeobsazení kreativní producentka Simona Matásková.

Zdroj: Archiv TV Nova

Od čtrnácté sezony tak budou diváci Ordinace vídat Toníka v podání nadějného dvanáctiletého herce Tomáše Petráka. Ten roli, která s sebou přináší zodpovědnost vůči divákům, přijal jako dospělý muž a pevně doufá, že diváky nezklame.


Toník Suchý však nebude jedinou přeobsazenou rolí. Po Tereze Valšíkové se do děje vrátí další historická postava, po deseti letech do příběhu letos znovu vstoupí Čestmírova dcera Naďa Mázlová. A místo Kateřiny Pospíšilové ji ztvární Petra Bučková. Proč? Web Ordinace brzy odpoví.

 

Dana Morávková o noční můře všech rodičů: Zdenu z Ordinace čeká velké drama
Dana Morávková o noční můře všech rodičů: Zdenu z Ordinace čeká velké drama

JARNÍ SEZONA ORDINACE: Ztráta dítěte, trable s exekucí, osudná nevěra, začátky, lásky, návraty i nové tváře. ODHALENÍ
JARNÍ SEZONA ORDINACE: Ztráta dítěte, trable s exekucí, osudná nevěra, začátky, lásky, návraty i nové tváře. ODHALENÍNova.cz