Cudná laborantka i divoká šelma: Pavlína Němcová má tváří hned několik

Aktualizováno 30.03.2019

Ordinace: Pavlína Němcová - 11
Zdroj: Archiv TV Nova

Modelce Pavlíně Němcové (45) bude sice za pár let padesát, ale na atraktivitě jí to nijak neubírá, ba naopak. Pavlína může být pro mnoho žen vzorem a dokazuje, že můžete dobře vypadat nejen ve dvaceti. V Ordinaci v růžové zahradě 2 působila jako Saša Koutecká, ze které muži v kamenické nemocnici nemohli spát.

Přehrát poslední díl


Pavlína Němcová je sice spíše modelka, ale s herectvím si tyká už léta. Nedávno se objevila jako Saša Koutecká v Ordinaci v Růžové zahradě 2 coby laborantka, kterou chtěl Čestmír Mázl dát dohromady s osamělým Karlem Rytířem. Jenomže ona se zakoukala do něj, a i přes snahu jí to s Karlem nakonec nevyšlo. 

Zdroj: Archiv TV Nova

V minulosti jste ji mohli spatřit i v zahraničních filmech jako Edith Piaf nebo Princ a já 2, z českých pak třeba Případ nevěrné Kláry. Kariéru si dokázala budovat tvrdě a nekompromisně. Ještě před maturitou totiž odjela do Paříže, kde se z ní stala topmodelka.

Zdroj: Martin Mithofer

Osamostatnila se velmi brzy a porodila syna, o kterého bojovala skoro celé jeho dospívání. Do péče ho dostala až v jeho čtrnácti letech.

Zdroj: Profimedia


Léta trápení jí ale na kráse neubrala. Nejeden člověk by řekl, že má v sobě francouzský šarm. Přesvědčte se v naší fotogalerii. 

 

Scéna s Němcovou předtím, než doputovala do TV. Zákulisní VIDEO
Scéna s Němcovou předtím, než doputovala do TV. Zákulisní VIDEO

Světová mola ji od trémy neubránila: Pavlína Němcová je taky jenom žena, co se občas stydí. ROZHOVOR
Světová mola ji od trémy neubránila: Pavlína Němcová je taky jenom žena, co se občas stydí. ROZHOVOR


 

 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?