Za návratem dcery Mázla do děje Ordinace stojí diváci. A důvody PŘEOBSAZENÍ jsou víc než pochopitelné. VIDEO

Aktualizováno 12.02.2019


Nejznámějšímu seriálovému gynekologovi se do života vrací jediná dcera. Čestmír Mázl se po deseti letech znovu setká s Naďou a diváci s postavou z dávné seriálové minulosti. Ztvárňovat ji ovšem bude jiná herečka. Proč? Podívejte se na vysvětlení všech velkých změn.

Přehrát poslední díl

 
Na začátku seriálu Ordinace v růžové zahradě měl Čestmír Mázl krásnou dceru Naďu a pubertálního syna Jakuba. Se svou jedinou holčičkou se rozloučil, když ji odvedla dospělost a touha budovat modelingovou kariéru do daleké Ameriky.

Zdroj: Archiv TV Nova

Zatímco vychovával Jakuba a utvořil si s ním pozoruhodný kamarádský vztah, život ho obdařil ještě dvěma dětmi: poznal svého nemanželského syna Kubu a milovaná manželka Magda mu porodila syna Mikuláše.
Zdroj: Nova.cz

Z Kuby se za nějaký čas, stejně jako z Nadi, stala jen občasná zmínka pro diváka. Po deseti letech však přichází obrat a Mázl zažije velké setkání společně s diváky: a po dlouhých deseti letech se znovu uvidí s dcerou Naďou. Ta se v Kamenici i jeho životě zdrží, nastěhuje do jeho již tak početné domácnosti a svou hurikánskou povahou i trabli se mu postará o pořádnou životní vzpruhu.
Zdroj: Archiv TV Nova

Proč se vrací zrovna teď?
„Vycházeli jsme z výzkumu. Naši diváci se v něm často ptali na postavy, které ze seriálu zmizely, ale jim zůstaly v hlavě a chybí jim. Zajímá je jejich osud a to, jak vyrostly a kam se jejich charaktery posunuly. Současně chceme rozvíjet ty postavy, které jsou oblíbené dnes. A to nás přivedlo k myšlence vrátit do děje jejich příbuzné, přátele, bývalé manželky, tedy postavy, které sehrály v minulosti v jejich životech důležitou roli. Musí to ale vždy jít po logice věci. A Mázl je klíčová postava, měl několik žen a s nimi několik dětí. Nejstarší Naďu diváci mnoho let neviděli, ale pořád je zajímá,“ vysvětluje důvod návratu Nadi do děje Ordinace v růžové zahradě 2 kreativní producentka Simona Matásková.

Postava Nadi se ovšem na televizní obrazovky vrací v podání jiné herečky, proč? „Samozřejmě jsme oslovili nejprve její původní představitelku, Kateřinu Pospíšilovou. Kateřina ale žije mimo Českou republiku a nevěnuje se herectví, nýbrž modelingu. Její linka bude ale tak výrazná, že vznikla potřeba obsadit skutečně herečku. A tak jsme hledali dál. Vyzkoušeli jsme několik hereček a Petra Bučková fungovala nejlépe. Určitě se ale nevyhneme porovnávání, ale podařilo se nám najít herečku, která je původní představitelce fyzicky velmi podobná a mezi ní a Petrem Rychlým neskutečně funguje chemie,“ vysvětluje důvody přeobsazení Mázlovy dcery Simona Matásková. S Petrou Bučkovou se můžete blíže poznat v reportáži.
Zdroj: TV Nova

Návrat Nadi Mázlové do děje Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte v dílech od 15. ledna.

K PŘEOBSAZENÍ DOŠLO I U ROLE TONÍKA SUCHÉHO:
Syn oblíbeného Ordinačního páru má novou tvář. Proč došlo k přeobsazení Toníka Suchého? VYSVĚTLENÍ
Syn oblíbeného Ordinačního páru má novou tvář. Proč došlo k přeobsazení Toníka Suchého? VYSVĚTLENÍ


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

JARNÍ SEZONA ORDINACE: Ztráta dítěte, trable s exekucí, osudná nevěra, začátky, lásky, návraty i nové tváře. ODHALENÍ
JARNÍ SEZONA ORDINACE: Ztráta dítěte, trable s exekucí, osudná nevěra, začátky, lásky, návraty i nové tváře. ODHALENÍ

NÁVRAT agresora Andreje Martynčáka: Přijíždí do Kamenice pro pomstu, nebo odpuštění?
NÁVRAT agresora Andreje Martynčáka: Přijíždí do Kamenice pro pomstu, nebo odpuštění?

FOTO z nových dílů Ordinace: Sekora se probere! Zoufalé okamžiky Suchých a hurikán Naďa
FOTO z nových dílů Ordinace: Sekora se probere! Zoufalé okamžiky Suchých a hurikán Naďa

 

 

TV Nova