Doktor Mázl plní přání: Petr Rychlý rozesmál opuštěné babičky. REPORTÁŽ

Aktualizováno 18.02.2019


Projekt Ježíškova vnoučata se začíná dostávat do povědomí lidí čím dál více. Spočívá v tom, že staří lidé žijící v pečovatelských domech si přejí něco k Vánocům. Kromě praktických dárků touží i po těch nehmotných. V domově U Anežky v Luštěnicích si přáli hrdinu z oblíbeného seriálu.

Přehrát poslední díl


Opravdu chvályhodný je projekt Ježíškova vnoučata, díky kterému si staří lidé v pečovatelských zařízeních mohou nechat splnit svá přání. Ta mohou být různé ceny i charakteru. Někdo upřednostňuje hmotné dárky jiný naopak.

Zdroj: Nova.cz

Ordinace v růžové zahradě je, co se týká seriálů jasným vítězem v Domově u Anežky v Luštěnicích, a tak bylo setkání Petrem Rychlým alias Čestmírem Mázlem jasnou volbou.

Zdroj: Archiv TV Nova

„Bylo to něco moc hezkého. Upozornila mě na to dáma přes messenger, ať se kouknu na stránky Ježíškova vnoučata a tam jsem skutečně viděl: "Přejeme si hodinu Petra Rychlého". Moc mě to potěšilo,“ prozradil herec a vydal se rozdávat radost. Všem přítomným zazpíval písničky z Tvoje tvář má známý hlas a ty doplňoval veselými historkami.
Zdroj: Nova.cz

Pořádné překvapení: Petr Rychlý vyrazil na svatbu fanynky. VIDEO
Pořádné překvapení: Petr Rychlý vyrazil na svatbu fanynky. VIDEO

„Byl jsem lehce nervózní, protože jsem si říkal, že vtipy jim říkat nechci, tak jsem to postavil na humorných dětských zážitcích, a když se poprvé zasmáli, tak to ze mě spadlo,“ dodal populární herec, známý bavič a moderátor, který i přes svou popularitu zůstává pokorný a nohama na zemi. Divácký zájem si cení, protože bez něj, jak tvrdí, by byla herecká profese velmi smutná.

Zdroj: Nova.cz

 

Za návratem dcery Mázla do děje Ordinace stojí diváci. A důvody PŘEOBSAZENÍ jsou víc než pochopitelné. VIDEO
Za návratem dcery Mázla do děje Ordinace stojí diváci. A důvody PŘEOBSAZENÍ jsou víc než pochopitelné. VIDEO

NATÁČENÍ SVATBY Čestmíra a Aleny z Ordinace: Rychlý v trenkách před 50 lidmi! Ještěže bylo... VIDEO
NATÁČENÍ SVATBY Čestmíra a Aleny z Ordinace: Rychlý v trenkách před 50 lidmi! Ještěže bylo... VIDEO

Ordinační Vánoce: Kostým pandy, Rolničky vietnamsky a záchvaty smíchu. Ha Thanh plní Liborovi přání! Odbourá i vás. VIDEO
Ordinační Vánoce: Kostým pandy, Rolničky vietnamsky a záchvaty smíchu. Ha Thanh plní Liborovi přání! Odbourá i vás. VIDEO

Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO
Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO