Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO

Aktualizováno 18.02.2019


Pro ránu nechodí daleko. A rozdává je vcelku svižně. Jednu pořádnou podpásovku od ní už brzy schytají Marek a Bibi. A zatímco Markovy modřiny brzy zmizí, krásnou Bibi bude ten úder bolet hodně a dlouho… Půjde totiž přímo do srdce! Poznejte Eriku.

Přehrát poslední díl

 
Sedmadvacetiletá Marta Dancingerová se v Ordinaci v růžové zahradě 2 brzy objeví v roli boxerky Eriky, která naboří vztah jednoho z nejoblíbenějších párů, Bibi a Marka. S pohledným záchranářem totiž stráví noc a do jejich života tak vnese svízel jménem nevěra.

Zdroj: Archiv TV Nova

„Hraju boxerku Eriku. Je to taková holka od rány, zřejmě díky tomu sportu, který dělá. A taky je hodně nad věcí, užívá si život a všechno, co jí přichází do cesty. Třeba pan doktor Marek Doležal. Toho si vychutná. Je přímočará, když se jí někdo líbí, jde rovnou na věc. Nic moc neřeší. Já si ale myslím, že za tou její lehkostí bude něco vážnějšího,“ popisuje Eriku její představitelka. A jak se připravuje na kritiku fanoušků, neboť zasáhne do života populárnímu páru? O tom všem už ve videu, ve kterém Marta popíše nejen svou boxerskou průpravu.
Zdroj: TV Nova

Erika se zanedlouho objeví v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2, které se vysílají vždy v úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Sekora po probuzení z kómatu šokuje!
Exkluzivní ukázka z Ordinace: Sekora po probuzení z kómatu šokuje!

ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací bývalý padouch! Jeho jméno rozhodně nečekáte. VIDEO
ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací bývalý padouch! Jeho jméno rozhodně nečekáte. VIDEO

JARNÍ SEZONA ORDINACE: Ztráta dítěte, trable s exekucí, osudná nevěra, začátky, lásky, návraty i nové tváře. ODHALENÍ
JARNÍ SEZONA ORDINACE: Ztráta dítěte, trable s exekucí, osudná nevěra, začátky, lásky, návraty i nové tváře. ODHALENÍ