Probuzení Sekory v ZÁKULISÍ ORDINACE doprovázel smích. VIDEO

Aktualizováno 24.02.2019


Milovaný muž Mariky a oblíbenec chirurgického oddělení se po své vážné nehodě na motorce konečně probírá z kómatu a začíná komunikovat. Jan Sekora svým návratem "z druhé strany" kolegy i diváky potěšil. A teď to udělá zas, a to zákulisní historkou s tímto momentem spojenou.

Přehrát poslední díl

 

Mít v pracovní náplni polehávaní v posteli je snem snad každého zaměstnance. Jenomže, je tu jisté ale... Pro herce ze seriálu z lékařského prostředí je takovéto „pováleníčko“ známou praxí a štáb dokonce počítá s tím, že aktér může usnout. Malý šlofíček může být sice příjemný, jisté dění kolem a drsné probuzení z něho, už ale tolik ne. Své o tom ví Jan Hájek, který v Ordinaci ztvárňuje doktora Jana Sekoru. Scénář mu přinesl nehodu na motorce a kóma, pár dní tak byla postel pro herce královstvím, která k jeho překvapení přinášela, kromě veselých chvilek, i poněkud nekomfortní momenty. Je totiž velmi nepříjemné vše vnímat a nesmět otevřít oči, vše slyšet a nesmět na to nic povědět a hlavně zůstávat o pauzách na nemocničním lůžku nehybný a sám, protože jste většinou opravdu připojeni k přístrojům – může to totiž vyvolat mrazivé pocity. Tak si to představte: Máte zavřené oči, hadičku v puse, kolegové kolem vás chodí a odříkávají dialogy, vnímáte ten pracovní šum a nemůžete se ani pohnout. Pak všichni odejdou, vy byste chtěli za nimi a nemůžete, protože jste přikurtovaní těmi hadičkami...

Zdroj: Archiv TV Nova

„Je to fakt divný pocit, i když víte, že je to jenom jako. Já jsem měl pocit, že jsem fakt v opravdový nemocnici a hrozně moc jsem se už chtěl z toho druhýho břehu vrátit ke kolegům a obléci ten bílý plášť,“ popisuje své prožitky při hraní kómatu Jan Hájek. Poslechněte si ve videu, povypráví i o zážitku opačném, tedy o tom humorném. I to se samozřejmě děje.
 

Dokáže Sekora Marice někdy odpustit? Hájek má jasnou odpověď
Dokáže Sekora Marice někdy odpustit? Hájek má jasnou odpověď

Ordinace ze zákulisí: Fialu pobaví, jak zůstane při hromadné scéně zcela opuštěn. VIDEO
Ordinace ze zákulisí: Fialu pobaví, jak zůstane při hromadné scéně zcela opuštěn. VIDEO

Nerudný zbohatlík v Ordinaci ztrpčí životy a jeden obrátí naruby. Jošt přichází a s ním hvězdný Roman Luknár. VIDEO
Nerudný zbohatlík v Ordinaci ztrpčí životy a jeden obrátí naruby. Jošt přichází a s ním hvězdný Roman Luknár. VIDEO